Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Osta NeoLife-st laohinnaga

Püsitarbijana on osta lihtsam ja kasulikum.

Loe lähemalt

Telli korraga rohkem, sest...
kõik e-poe ostud alates summast 65 € on transporditasuta.

Kõik NeoLife tooted on tagatud 100%-lise rahulolugarantiiga.

See tähendab, et klient võib ostetud toote kuni pooleni ära tarbides ja tulemusega mitterahuldudes saada kogu raha tagasi.
Selleks pöördu toote edasimüüja poole.

Kasutajate kogemused

Loe, mida GNLD toodete pikaajalised ja esmakordsed kasutajad neist arvavad:

Saada oma kasutuskogemus e-mailile: ranno@tervislikkus.ee
Tänutäheks saadan sulle 10% sooduskupongi e-poest tellimiseks. 


"Olen aastaid kasutanud Formula IV kapsleid kevadeti kui väsimus hakkab võimust võtma ja energiatase langeb. Meie peres kutsutakse neid "remonditablettideks" kuna pärast kuuri tunnen end energilisena ja tavaliselt võtan ette kodus mingi värvimis- või tapeetimistöö. Siis lapsed juba naljatlevad, et ema on jälle neid remonditablette söönud.

Sügisel proovisin kaalukontrolli paketti ja see töötas korralikult. Kaal langes kuu ajaga 6 kilo"

Eva T."Kasutan kogu perega GNLD vitamiine pisut üle poole aasta. Kõige suurem kasutegur on näha laste pealt, kuna viirushaigused neile nüüd külge ei hakka. Lasteaiast ja koolist puudumised on jäänud väga harvaks. Ise tunnen rohkem energiat, jaksan ka õhtuti peale tööd lastega tegelemisest rõõmu tunda"


Kadri P."Meile meeldib GNLD puhastusvahendite juures nende keskkonnasõbralikkus, tänu millele on need ka allergiavabad. Puhastavad samuti tõhusalt ja on väga univesaalsed. Ei kujutaks enam ettegi poetoodete vänges keemialõhnas elamist. Rahaline kokkuhoid ka muidugi märgatav"

Tõnu ja Raili"Alustasin GR2 kaaluprogrammiga kolm kuud tagasi ja tänaseks on kehakaal langenud 12 kg. Esmalt oli keeruline uute harjumuste järgimine, eriti 5 korda päevas söömine. Nüüd aga on organismil tekkinud sisemine rütm, mistõttu kõik kulgeb loomulikult ja vaevata. Uskumatult hea tunne on endale mitu numbrit väiksemaid riideid osta :). Lisaboonusena, mida ei osanud oodatagi, sain lahti magusaisust. Uued teadmised tervislikust toitumisest on väärtus omaette"


Jaanika S."Olen GNLD tooteid kasutanud juba väga pikka aega. Super10 on minu meelest asendamatu, kuid sama võiks öelda ka paljude teiste GNLD toodete kohta. Näiteks Aloe Vera Gel on nii mitmekülgne ja tõhus toode, et kannan seda endaga pidevalt kaasas. Varem ostsin neid tooteid töökaaslase kaudu, kuid nüüd kasutan e-poodi, mis on tunduvalt mugavam ja kiirem variant"

Helen K."GNLD toodete hinnad tundusid esmalt kallid, siis aga otsustasin sõbra soovitusel proovida. Hiljem sain aru, et loeb mitte ostuhind, vaid kasutushind ja lõpptulemus. Võin öelda, et toodete hind ja väärtus on paigas. Enim olen rahul toidulisanditega, kuigi nende kasutegurit on keeruline rahas mõõta. Tarbin neid ennetusvahendina, niiöelda tervisekindlustuse eest. Usun, et haigena elamine läheks kokkuvõttes niikuinii kallimaks maksma. Hindan toidulisandite looduslikkust. Aktiivse tervisesportlasena aitavad need mul kiiremini taastuda."

Toomas U."Läbisin hiljuti maovähendus operatsiooni ja raviarst käskis tarbida valgujooki. Ta oskas soovitada GNLD toodet Nutrishake, mis pidi olema looduslik ja täiusliku koostisega. Leidsin internetist kerge vaevaga selle kodulehe ja infot toote kohta. E-poes tehtud tellimuse sain juba järgmisel päeval kätte, kuigi elan ise Viljandis. Olen Nutrishakega väga rahul, eriti meeldib mulle kohvimaitseline jook."

Malle S."Esmakordselt puutusin GLND ga kokku ca 2000 aastal.
Sellest ajast olen jäänud kasutama nahahooldusarja Nutriance, mida olen aasta aastalt järjepidevalt kasutanud. Lemmikuks on just 5 toote sari Nutriance Synergy Cycle.
Ja pere lemmikud on Aloe Vera geel, mida lapsed nimetavad võlugeeliks, kuna parandab kiirelt haavad. Kindlasti kasutan GNLD tooteid ka edaspidi."


Heli L.-K."Olen Betaguardi kasutanud vaid kuu aega ja nüüdseks tulemustega väga rahul. Naha probleemsed piirkonnad ja tselluliit on silmnähtavalt vähenenud :) Tunnen ennast väga hästi ja olen tootega väga rahul"


Merilyn M."G1 pesupulbri kasuks otsustasin seetõttu, et olen aastaid kasutanud erinevaid pesugeele, mis on pesumasina ära rikkunud. Nüüd olen erinevaid keemiatooteid kasutades masina jääkidest enam-vähem puhtaks saanud ja loodan väga, et uue toote kasutamine hoiab masina edaspidi puhta. Info, mis G1 kohta lugenud olen, annab lootust, et ehk ei pea siiski uut pesumasinat ostma."


Heli R."Olen aastaid kasutanud GNLD LDC universaalset käte-, nõude- ja rõivaste pesuvahendit. Peseb nõud kergesti puhtaks ja loputades tuleb vahend hästi ära. Julgen soovitada."

Evelin K.


 
 

NeoLife toetab toidulisanditega mitmete tippsportlaste treeninguid, et parimaid tulemusi saavutada turvaliselt ja kiiremini.


Nende seas on ka tuntud Eesti nimesid nagu näiteks parim triatlonist Marko Albert, tipprattur Rein Taaramäe, sõudja Allar Raja, mägirattur Maaris Meier. Loe siit kes, mida ja miks tarbib