Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €

Looduslikud antioksüdandid.


Karotinoidid on looduses esinevad erksad värvid, mida sa näed ka toidulaual: punast tomatis, kollast kõrvitsas, oranži porgandis jne. Karotinoide leidub ka rohelistes aedvijades, näiteks spinatis, kuid seal jäävad nad klorofülli varju.

Need looduse värvained kaitsevad puu- ja köögivilju väliskeskkonna kahjulike mõjude nagu ultravioletkiirguse ja oksüdeerumise eest.

Tõhus kaitse inimorganismile.


Niisamuti nagu karotinoidid kaitsevad taimede vilju, pakuvad need tõhusat kaitset ka inimestele.
Organismis võivad tõsist kahju tekitada vabad radikaalid ja teised reaktiivsed hapnikumolekulid. Nende neutraliseerimiseks on vaja antioksüdante.

Just seetõttu peaksid oma immuunsüsteemi tugevdamiseks sööma rohkelt erinevaid puu- ja köögivilju. See tõstab sinu vastupanuvõimet kõiksugu viirustele ja haigustekitajatele.

Valikus peaks olema just erksavärvilised toiduained nagu maasikad, aprikoosid, porgandid, tomatid ja sügavroheliste lehtedega aedviljad.

Tegelikkus on masendav.


On täiesti mõistetav, et meie kliimavöötmes on aastaringselt pea võimatu tagada toidulauda, mis sisaldaks piisavalt eelnimetatud puu- ja köögivilju.

Talvisel perioodil võib pisteliselt üht-teist poodidest leida, kuid enamus neist on toorena korjatud ja kaugelt maalt sisse toodud. Kasulikke toitaineid leidub neis minimaalselt.

Skandinaavias läbiviidud uuringute järgi tarbitakse puuviljadest peamiselt õunu, pirne, tsitrusvilju ja banaane. Ükski neist ei sisalda karotinoide. Köögiviljadest on kõige populaarsem kartul, mis samuti karotinoide ei sisalda.

Kui võrrelda toitumisteadlaste soovitusi süüa päevas 5-9 portsionit värkskeid puu- ja köögivilju, siis ka selles osas on tegelikkus väga kaugel ideaalpildist. Reaalselt tarbitakse 2-3 portsioni või alla selle.

Kui soovituslik norm karotinoide on 6 mg päevas, siis enamus inimestest saab vaid 1,5 mg. See on sügav kuristik optimaalse ja reaalse toitumise vahel.

Pole ime, et inimesed sedavõrd kergesti haigestuvad, kui kaitsvaid toitaineid mängu ei võeta.
Ei maksa unustada, et statistiliselt on viiruslikud nakkushaigused kolmandal kohal inimeste suremuses.

Carotenoid Complex on tänuväärne lahendus.


NeoLife Carotenoid Complex on esimene ja ainus sedalaadi toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljadest pärinevaid karotinoide.

Selle toidulisandi ainulaadsus seisneb selles, et koos hoitakse karotinoidide rühmi ehk tervikstruktuure. Üksikuid eraldiseisvaid karotinoide leidub toidus väga harva. Teadlaste poolt on praeguseks avastatud umbes 600 karotinoidi.

Carotenoid Complexis on esindatud 15 erinevat karotinoidi. Just seepärast on NeoLife toidulisandi tõhusus peajagu üle teistest analoogtoodetest, et toimib toitaineperekondade omavaheline sünergia.

Tuntuimaks ja levinuimaks on senini beetakarotiin, kuid Carotenoid Complex sisaldab lisaks veel alfakarotiini, gammakarotiini, zeetakarotiini, lükopiini, luteiini, krüptoksantiini ning veel teisigi naturaalseid puu- ja aedviljakarotinoide.

Maksimaalse tulemuslikkuse ja turvalisuse tagamiseks kasutatakse toorainena vaid inimtoitu. Beetakaroteen võetakse näiteks porgandist, mitte vetikatest, kuigi ka see on looduslik lähteallikas.

Inimorganismile loomuliku tooraine kasutamine kindlustab toitainete kõrge omastatavuse rakkude poolt.

Teaduslikult tõestatud toime.


Carotenoid Complex tõstab üldist immuunsustaset 37 % ja seda juba 20 päeva pärast.

Vastava uuringu viis läbi USA Põllumajandusministeerium USDA ning testi tulemused avaldati ajakirjas The American Journal of Clinical Nutrition (1997).

Sama uurimuse käigus tehti kindlaks, et Carotenoid Complex suurendas tapjarakkude arvu organismis 20 % võrra juba 20 päeva pärast. See on kaks korda kõrgem näitaja kui pelgalt beetakroteeni tarbimisel saavutatu.

Samuti on selgunud, et karotinoidid pakuvad tugevamat antioksüdatiivset kaitset kui C-vitamiin ja E-vitamiin. Vastava testi tulemus on tutvumiseks siin

Nimetatud USDA uurimusega saab tutvuda www.carotenoidcomplex.com veebilehe vahendusel siin

Carotenoid Complex toidulisand on oluliseks osaks ka GNLD Provitaalsus paketis.

Kogused päevadoosis ehk 1-3 kapslis
Beetakaroteen 1,5-4,5 mg

želatiin, karotenoidisegu (porgandiõliekstrakt, paprika, tomat, spinat, päevalilleõli), oliivõli, niiskusesäilitaja (glütserool), stabilisaator (meevaha), puuviljasegu (maasika-, aprikoosi- ja virsikupulber), sojaletsitiin, antioksüdant (d-alfa-tokoferool (soja), päevalilleõli), toiduvärv (raudoksiid).

90 kapslit

Soovituslik kogus 1-3 kapslit päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Antioksüdandid, Cruciferous Plus

Cruciferous Plus sisaldab kasulikke komponente erinevatest ristõielistest (brokol, must sinep, redis, pruun sinep, lehtkapsas, vesikerss) ja teistest taimedest (apelsinid, lagritsajuur, sojaoad).

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,80 €
Antioksüdandid, Flavonoid Complex

Flavonoid Complex on toidulisand vees lahustuvate antioksüdantidega. See on valmistatud rohkelt flavonoide sisaldavatest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,70 €
Kokku sobivad tooted
Betaguard

Betaguard aitab toetada keha loomulikku võimet võidelda mürgise saaste kahjulike mõjudega. Toode sisaldab laias valikus looduslikke puhastavaid ja neutraliseerivaid toitaineid ning antioksüdante, mis kaitsevad saaste ja vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,00 €
Joodav toiduessents, Tre

Tré on bioaktiivne toiduekstrakt, segu kolmest tervisele kõige suuremat positiivset mõju avaldavast looduslikust koostisainest: granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest teest. Lisaks on selles Inflox-marjasegu, millele on toime tõhustamiseks lisatud resveratrooli ja alfa-lipoehapet. Magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
38,20 €
Küüslaugukapslid, Garlic Allium Complex

Garlic Allium Complex on kaasaegne tervetest toiduainetest valmistatud toidulisand, mis sisaldab küüslaugus esinevat olulist aktiivset väävliühendit allitsiini, aga ka teisi kasulikke toitaineid, mida leidub laugulistes. Sisaldab küüslauku, mugulsibulat, murulauku ja porrut. Ei mingit küüslaugumaitset suus ega ebameeldivat hingeõhku.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,70 €
Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €