Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Antioksüdandid, Cruciferous Plus

Cruciferous Plus sisaldab kasulikke komponente erinevatest ristõielistest (brokol, must sinep, redis, pruun sinep, lehtkapsas, vesikerss) ja teistest taimedest (apelsinid, lagritsajuur, sojaoad).

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,80 €

Teadlaste seisukohad on sageli erinevad ning nad vaidlevad teaduslikes ajakirjades ja konverentsidel kõige uuemate teooriate üle.
Puu- ja juurvili näib aga olevat neid väheseid valdkondi, kus teadlased on sedavõrd ühel meelel, et on  raske leida kedagi, kes tahaks esitada vastuargumente.

Tuhanded teaduslikud uurimused dokumenteerivad puu- ja juurvilja kasulikkust toiduratsioonis. Tohutus hulgas  teaduslikes tähelepanekutes leidub ka kaalukaid tõendeid ristõieliste taimede (mis on saanud oma nime risti asetsevate kroonlehtede järgi) suurema tarvitamise vajalikkuse kohta.

Ristõieliste sugukonda kuuluvad muuhulgas:

 • hiina kapsas

 • lillspargelkapsas (uus kapsasort, mis näeb välja nagu roheline lillkapsas)

 • nuikapsas

 • brokoli

 • brüsseli kapsas

 • valge peakapsas

 • käharkapsas

 • lillkapsas

 • mädarõigas

 • lehtkapsas

 • sinep

 • sinepkress

 • redis

 • kaalikas

 • naeris

 • naerisepealsed

 • vesikerss

Ristõieliste taimede vaegus toidus.


Me peaksime sööma ühe portsjoni ristõielisi köögivilju päevas. Tegelikult sööme me vaid ühe portsjoni nädalas.

Isegi siis, kui sa arvad, et sööd õigeid aedvilju küllaldasel hulgal, võib juhtuda, et petad ennast. USA Värske Puu- ja Juurvilja Ühingu (United Fresh Fruit and Vegetables Association) ülesandel läbiviidud uurimus näitas, et enamik hindas oma puu- ja köögivilja tarbimist umbes 33% tegelikust kõrgemaks.

2000 majapidamise toidupäeviku läbivaatamine näitas, et uuringus osalejad sõid 13% vähem köögivilja ja 56% vähem puuvilja, kui nad olid öelnud. Keskmiselt tarvitati päevas üks portsjon puuvilja ja kaks portsjonit köögivilja – märksa vähem, kui tervishoiuekspertide poolt soovitatavad viis või enam portsjonit.

Ulatuslikumad uuringud kinnitavad, et keskmine puu- ja juurvilja tarbimine on 2,5 kuni 3,5 portsjonit päevas.
Eriti ebapopulaarsed on ristõielised taimed. Keskmine põhja-ameeriklane sööb neid nädalas (mitte päevas, nagu on soovitatud) umbes ühe portsjoni.

Inglismaa rahvastiku näitajad on veidi paremad – kolm portsjonit ristõielisi nädalas-, kuid ka nemad ei ole veel jõudnud ideaalsele eesmärgile ”üks päevas”.

Jaapanlaste tarbimine vastab nõuetele, nemad söövad ristõielisi taimi kaheksa portsjonit nädalas. Järeldus on, et enamik maailma elanikkonnast, ka arenenud maades, ei söö ristõielisi taimi soovitavas koguses.

Cruciferous Plus seab tasakaalu korda.


NeoLife on töötanud välja ainulaadse toote, mis lähtub kogu sellest uurimistööst. Cruciferous Plus sisaldab kasulikke komponente erinevatest ristõielistest ja teistest taimedest (apelsinid, lagritsajuur, sojaoad).

Püütud on luua turu kõige täiuslikum ja tehniliselt eesrindlikum toode, milles oleksid ära kasutatud kõik ristõieliste taimede kasulikud omadused. Selle eesmärgi saavutamiseks käidi läbi kogu kahekümne aasta teadusliku uurimistöö ristõieliste taimede ja hea tervise omavahelisest seosest ning arendati seejärel välja eksklusiivne Cruciferous Plus toode, mis sisaldab laias valikus ristõielisi taimi:
• brokoli
• must sinep
• redis
• pruun sinep
• lehtkapsas
• vesikerss

Süüa päevas terve lillkapsas, valge peakapsas või spargelkapsas – seda on kergem öelda, kui teha. Üksainus NeoLife Cruciferous Plusi tablett sisaldab aga kõiki tervislikke komponente, mida leidub optimaalses ristõieliste taimede portsjonis.

Cruciferous Plus põhineb looduse enese toodetel ja tugineb teaduse tähelepanekutele. Cruciferous Plus on suurepärane toidulisand, mis seab korda teie toidusedeli tasakaalu, pakkudes teile iga päev küllaldases koguses ristõielisi taimi.

Miks Cruciferous Plus?

 • Toidulisand, mis sisaldab laias valikus ristõielisi taimi. Iga tablett koosneb erinevate köögiviljade optimaalsest annusest saadud komponentidest.

 • NeoLife oma ristõieliste taimede segu sisaldab spargelkapsast, rediseid, lehtkapsast, musta sinepit, pruuni sinepit ja vesikerssi.

 • Cruciferous Plus sisaldab lisaks apelsinist, lagritsajuurest ja sojaubadest saadud tervislikke komponente.

 • 100-protsendiliselt looduslik. Cruciferous Plus eisisalda kunstlikke värv-, aroom-, säilitus- ega magusaineid.

 • Lihtne tarbida – uus viis saada iga päev üks portsjon ristõielisi taimi.

Stabilisaator (mikrokristalne tselluloos), sojaekstrakt (24,32%), brokoliekstrakt (brokoli, lehtkapsas, redis), apelsiniõiepulber, tärklis, paakumisvastane aine (amorfne ränidioksiid), sinepipulber, glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), stabilisaator (rasvhapped), paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumsoolad), E-vitamiin (d-alfatokoferoolatsetaat (soja)), vesikressipulber (vesikress, maltodekstriin), niiskusesäilitaja (glütserool), lagritsaekstrakt (lagrits, maltodekstriin), sinepiõlipulber, toiduvärv (klorofüli vasekompleksid, riboflaviin).

60 tabletti

Soovituslik kogus 1 tablett päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €
Antioksüdandid, Flavonoid Complex

Flavonoid Complex on toidulisand vees lahustuvate antioksüdantidega. See on valmistatud rohkelt flavonoide sisaldavatest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,70 €
Kokku sobivad tooted
Betaguard

Betaguard aitab toetada keha loomulikku võimet võidelda mürgise saaste kahjulike mõjudega. Toode sisaldab laias valikus looduslikke puhastavaid ja neutraliseerivaid toitaineid ning antioksüdante, mis kaitsevad saaste ja vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,00 €
Joodav toiduessents, Tre

Tré on bioaktiivne toiduekstrakt, segu kolmest tervisele kõige suuremat positiivset mõju avaldavast looduslikust koostisainest: granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest teest. Lisaks on selles Inflox-marjasegu, millele on toime tõhustamiseks lisatud resveratrooli ja alfa-lipoehapet. Magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
38,20 €
Küüslaugukapslid, Garlic Allium Complex

Garlic Allium Complex on kaasaegne tervetest toiduainetest valmistatud toidulisand, mis sisaldab küüslaugus esinevat olulist aktiivset väävliühendit allitsiini, aga ka teisi kasulikke toitaineid, mida leidub laugulistes. Sisaldab küüslauku, mugulsibulat, murulauku ja porrut. Ei mingit küüslaugumaitset suus ega ebameeldivat hingeõhku.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,70 €