Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Antioksüdandid, Flavonoid Complex

Flavonoid Complex on toidulisand vees lahustuvate antioksüdantidega. See on valmistatud rohkelt flavonoide sisaldavatest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,70 €

Meie toidulaual leidub flavonoide peamiselt puu- ja köögiviljades, samuti on leitud märkimisväärne kogus flavonoide rohelises tees ja veinis. Tsitrusviljad ja marjad on väga flavonoidide rikkad.

Üheks toiduainetes leiduvate flavonoidide olulisematest ülesannetest on oksüdeerimise ärahoidmine organismi palju vett sisaldavates piirkondades, näiteks rakkude ümber ning vedelikku sisaldavates süsteemides nagu näiteks veres.

Kasutades analüütilisi andmeid koostas NeoLife flavonoidide ja flavonoidirikaste toiduainete loetelu, mida kasutada küllaldaselt flavonoide sisaldavate puu- ja juurviljaportsjonite doseerimisel.

Nende toiduainete hulka kuuluvad: peet, mustikad, jõhvikad, lehtkapsas, roheline tee, leedripuu marjad, vaarikad, punased ja mustad viinamarjad, apelsinid, sidrunid ja greibid.

Iga Flavonoid Complexi tableti koostis on valmistatud nii, et see vastab ühele eelnimatatud toiduainete portsjonile. Toorained valiti hoolikalt, et tagada kõikide flavonoidide olemasolu antud tootes.

Nendeks on:
Antotsüaanid: neid tumelillasid ühendeid leidub tumedates viinamarjades, peedis, lillakas sibulas ja marjades.

Katehhoolid: näiteks katehhiin, epigallokatehhiin, epikatehhiin ja epikatehhiingallaat. Need on olulisimad rohelises tees leiduvad polüfenoolid. Ka puuviljad, näiteks õunad, sisaldavad katehhiine.

Ellaghape: on lähedane sugulane flavonoididele ning esineb kõige rohkem marjades ja pähklites.

Flavoonid: näiteks apigeniin ja luteoliin. Flavoone leidub tsitrusviljades, tumedates viinamarjades ja rohelistes ubades.

Flavonoolid: näiteks kvertsetiin, kempferool ja müritsetiin. Flavonoole on paljudes puu ja köögiviljades, näiteks lehtkapsas, spinatis, apelsinides ja sidrunites.

Flavanoonid: näiteks hesperidiin, neohesperidiin ja naringiin. Flavanoone esineb tavaliselt tsitruselistes, nagu näiteks greibis, apelsinis ja sidrunis. 

Vees lahustuvad antioksüdandid. Toode on laia spektriga, sisaldab inimese toiduks tarvitatavates puu- ja juurviljades leiduvaid flavonoide.

Täiuslik toitainete valik. 


Toode on valmistatud rikkaliku flavonoidide sisaldusega looduslikest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

Esindatud tähtsamad flavonoidid. Flavonoidide kompleks on kontrollitud ja tagab spetsiifilise flavonoidide valiku.

Sobiv annus. Iga tablett sisaldab optimaalse koguse vees lahustuvaid antioksüdante flavonoidirikastest puu- ja juurviljadest.

Stabilisaator (dikaltsiumfosfaat E341, mikrokristalne tselluloos E460), jőhvika ekstrakt, lehtkapsakontsentraat, rohelise tee ekstrakt, punapeedi juure pulber (punapeet, maltodekstriin), askorbiinhape, marjapulber (leedrimarjad, vaarikad, mustikad, viinamarja ekstrakt, maltodekstriin), tsitrusbioavonoidid, viinamarjakoore pulber, punase viinamarjapulber (punane viinamari, maltodekstriin), glaseeraine (rasvhapped E570, hüdroksüpropüülmetüültselluloos E464), stabilisaator (rasvhapete magneesiumsoolad E470), paakumisvastane aine (amorfne ränidioksiid E551), glaseeraine (glütserool E422), toiduvärv (karmiin E120, klorofülli vasekompleksid E141).

60 tabletti

Soovituslik kogus 2 tabletti päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €
Antioksüdandid, Cruciferous Plus

Cruciferous Plus sisaldab kasulikke komponente erinevatest ristõielistest (brokol, must sinep, redis, pruun sinep, lehtkapsas, vesikerss) ja teistest taimedest (apelsinid, lagritsajuur, sojaoad).

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,80 €
Kokku sobivad tooted
Betaguard

Betaguard aitab toetada keha loomulikku võimet võidelda mürgise saaste kahjulike mõjudega. Toode sisaldab laias valikus looduslikke puhastavaid ja neutraliseerivaid toitaineid ning antioksüdante, mis kaitsevad saaste ja vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,00 €
Küüslaugukapslid, Garlic Allium Complex

Garlic Allium Complex on kaasaegne tervetest toiduainetest valmistatud toidulisand, mis sisaldab küüslaugus esinevat olulist aktiivset väävliühendit allitsiini, aga ka teisi kasulikke toitaineid, mida leidub laugulistes. Sisaldab küüslauku, mugulsibulat, murulauku ja porrut. Ei mingit küüslaugumaitset suus ega ebameeldivat hingeõhku.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,70 €
Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €