Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Antioksüdantkreem, Renewing Antioxidant Treatment

Renewing Antioxidant Treatment on täiuslik mitmetoimeline hooldusvahend, mis töötab vastu nähtavatele vananemismärkidele. Ainulaadne aktiveeritud rakutoime tehnika (ACR - activated cellular response) ergutab rakkude ainevahetust, tänu millele hakkab nahk noorem ja kaunim välja nägema.

Kaubamärk: Nutriance
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
35,80 €

Täiuslik mitmetoimeline kaitsev nahahooldusvahend, mis võib muuta naha vananemisekulgu- siludes kortse ja kortsukesi.

Unikaalne ACR-tehnoloogia (Activated Cellular Response) ergutab rakkude ainevahetust ja soodustab nende uuenemise protsessi. Antioksüdantkreem sisaldab mitmeid nahka tugevdavaid koostisaineid, nagu päevakübara tõmmis, A-, C- ja E-vitamiin, ning rikkalikult antioksüdante sisaldavat rohelise tee tõmmist.

Kaitsva näokreemi koostisained neutraliseerivad vabu radikaale, mis muudavad nahka enneaegu vanemaks. Hooldusvahendit kantakse niisutava päevakreemi peale, et see saaks vananemisele vastu toimida. Iga päev, mil sa kasutad kreemi Renewing Antioxidant Treatment, annab olulise panuse naha seisukorra paranemisele ja töötab vastu naha vananemisele.

Sellega lükkad naha vananemist edasi – iga päev, iga nädal, iga aasta toob see näokreem kasu naha seisundile. Alusta kohe ja kasutage teaduse parimaid saavutusi nahahoolduses, et tegutseda vastu

vananemismärkidele. Hoolitse oma naha eest parimal moel, kasutades vahendit Renewing Antioxidant Treatment!

Miks peaks nahka uuendama?


• Naha vananemise kiirus ja määr sõltuvad naha ainevahetusest ja keskkonnamõjudest, samuti niiskuse ja kaitsvate toitainete kättesaadavusest. Inimesel on võimalus seda olukorda mõjutada ja aidata naha uuendamisele kaasa.

• Naha ainevahetuse ergutamiseks tuleb nahka uuendada, et noored ja rohkelt niiskust sisaldavad rakud pääseksid nahapinnale ja siluksid kortsukesed välja.

• Nahka tuleb uuendada, hoides naha struktuuris kahjustamata kujul alles naha põhikomponendid - elastiini ja kollageeni, sest nendest ainetest koosnebki naha põhistruktuur.

Miks kasutada Nutriance Renewing Antioxidant Treatment`i?


• Kliinilised katsed tõestavad, et peened kortsukesed ja jooned muutuvad kaitsva näokreemi kasutamisel siledamaks.

• Hooldusvahendi toimel paraneb naha loomulik ainevahetus tänu Nutriance innovatiivsele tehnoloogiale ACR (aktiveeritud rakutoime mehhanism). Selle tulemusel on näha, et jooned ja kortsukesed hakkavad naha aluskihis kaduma.

• Tänu aktiivse rakutoime mehhanismile ACR muutub nahk pehmemaks, pinnale tulevad niisked ja värsked naharakud. Näokreem sisaldab bioloogilisi toimeaineid, milleks on spetsiifiline aminohapete, vitamiinide ja teiste ainete, nagu näiteks ATP (tähtsaim rakuenergia allikas) kombinatsioon. Antioksüdantkreem ei sisalda mingeid kahjulikke kemikaale.

• ACR ergutab rakkude taastootmist. Uued rakud aitavad uuesti üles ehitada naha kollageen- ja elastiinstruktuuri. Seda kinnitavad Euroopas teostatud kliinilised katsed.

• Loodusliku päritoluga A- (retinool), C -ja E-vitamiin kaitsevad noorendatud nahastruktuuri oksüdeerumise eest. Kergesti imenduvad nahas rasvlahustuvad vitamiinid A ja E ning vees lahustuv C-vitamiin. Kliinilised katsed tõestavad, et naha antioksüdeerivad omadused suurenevad.

• Toode sisaldab päevakübaratõmmist, ja rohelise tee tõmmist, mis sisaldab nahale kasulikke antioksüdante.

• Näokreem lahustub vees, säilitab naha loomuliku pH-väärtuse ja hooldab nahka. Õlivaba koostis.

• Antioksüdantkreemil on kliiniliselt katsetatud toime, mis on leidnud kinnitust Euroopa ühes juhtivamas uurimisasutuses.

• Diskreetne lõhn kaob kohe pärast vahendi kasutamist. Toode mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob isikupärase väga õrna lõhna. Sel viisil ei häiri see kreem sinu lemmikparfüümi lõhna.

• Toode kuulub viiendasse sammu nahahooldusprogrammis Nutriance Synergy Cycle, mis koosneb viiest sammust. Iga samm põhineb eelmisel sammul kasutatud vahendite toimel. Viies samm teeb naha nooruslikult pringiks.

50 g

Sarnased tooted
Niisutav näokreem Enriching Moisturizer 1

Enriching Moisturizer 1 on näokreem kuivale ja normaalsele nahale, mis varustab nahka niiskusega kogu päev. See intensiivne niisutav kreem sisaldab valituid taimseid koostisaineid, mis aitavad luua loomulikku niiskuse ja lipiidide tasakaalu.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
22,55 €
Niisutav näokreem Revitalizing Moisturizer 2

Revitalizing Moisturizer 2 on rasvavaba niisutav kreem kombineeritud ja rasusele nahale, mis mõjutab nahas sisalduvaid lipiide, et tagada optimaalne niiskustase. Nahk muutub nooruslikuks ja värskeks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
22,55 €
Kokku sobivad tooted
Kollageenkreem Anti-Aging Collagen Cream

Anti-Aging Collagen Cream puhul on kliiniliselt testitud ja tõestatud, et toode vähendab kortsude ja joonte teket näonahal, kuna sisaldab niisutavaid aineid: hüdroelastiini, mükopolüsahhariidi ja ehtsat šveitsi kollageeni.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
30,20 €
Öökreem, Moisturizing Night Formula

Moisturizing Night Formula, mis niisutab nahka ka magamise ajal, mil sinu nahk uueneb tänu kreemi koostises olevatele toitainetele. Öökreem hoiab ära niiskuse kao ja varustab nahka niiskuse ja toitainetega, nii et ärkad sileda, puhanud ja siidise nahaga.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
30,20 €