Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Betaguard

Betaguard aitab toetada keha loomulikku võimet võidelda mürgise saaste kahjulike mõjudega. Toode sisaldab laias valikus looduslikke puhastavaid ja neutraliseerivaid toitaineid ning antioksüdante, mis kaitsevad saaste ja vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,00 €

Parim kaitse saaste vastu.


Tunnustatud toksikoloogiaekspert (valdkond, mis uurib toksiliste ainete mõju meie kehale) Dr. Arthur Furst arendas toote Betaguard spetsiaalselt selleks, et aidata organismil end kaitsta õhus, vees ja toidus leiduvate kahjulike ainete eest.

Dr. Fursti asjatundlikkuse ning jätkuva teadusliku töö tulemuseks on Betaguard segu koosmõjuvatest antioksüdantidest ja vastumürgivõimega toitainetest, mis koos aitavad kehal neutraliseerida ja lagundada toksilisi ühendeid.

Paljud reostus- ja saasteained mõjuvad meie keharakkudele väga kahjulikult. Iga Betaguardi tablett annab sobiva koguse kaitsvat beetakarotiini, mis on üks efektiivsemaid looduslikke antioksüdante.

Lisaks on veel teisi karotenoide. Need antioksüdandid kaitsevad meie rakke ja kudesid oksüdeerumiskahjustuste eest, mis võivad tekkida vees, õhus ja toidus sisalduvate saasteainete tõttu.

Kui ümbritsevas keskkonnas on palju vabu radikaale sisaldavaid ühendeid, on keharakud pideva rünnaku all ja antioksüdandid ning nende ensüümsüsteem kogu aeg valvel. Lisaks sisaldab Betaguard C- ja E-vitamiini, mis on pärit taimsetest toorainetest ning pakuvad kehale antioksüdandikaitset raku vett sisaldavatele osadele.

Dr. Arthur Furst – maailmakuulus vähiuurija ja toksikoloog, GNLD Teadusliku Konsultatiivnõukogu vanemliige, toote Betaguard looja.

Antioksüdantide, beetakarotiini ja E-vitamiini lai spekter kaitsevad meie kudede ja rakkude rasvollust.

C-vitamiin ja seleen on ained, mis kaitsevad meie rakke ja kudesid veekeskkonnas.

Tsink ja vask, need ained toetavad organismi võimet võidelda mürkide vastu.

Sisaldab laias valikus karotenoide, mis kuuluvad inimese loomulikku toidusedelisse.

Alfakaroteen 1,8 mg
Beetakaroteen 3,6 mg
Magneesium 100 mg
Pärm 9 mg
Pektiin (sidrunist) 9 mg
Riboflaviin 0,6 mg
C-vitamiin 60 mg
B6-vitamiin 1,41 mg
E-vitamiin 12 mg ( 1 tokoferooli ekvivalent (TE) = 1 mg D-α-tokoferooli = 1,5 I.U.E-vitamiini E)
Jood 60 μg
Kroom 40 μg
Niatsiin 8,1 mg
Seleen 55 μg
Tsink 10 mg

Stabilisaator: mikrokristalne tselluloos, kaltsiumfosfaat, porgandiekstrakt (porgand), magneesiumoksiid, paakumisvastane aine: stearhape, tsinkglükonaat, C-vitamiin (L-askorbiinhape), paakumisvastane aine: ränidioksiid, E-vitamiin (D-alfa-tokoferool (soja)), seleeniga rikastatud pärm, glaseeraine: hüdroksü- propüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, pektiin (sidrun), kuivpärm, niatsiin (nikotiinamiid), glütserool, kroom(III)kloriid, vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid), vitamiin B2 (riboflaviin), vetikapulber, kaaliumjodiid, värvaine: karmiin.

90 tabletti

Soovituslik kogus 3 tabletti päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Kokku sobivad tooted
Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €
Antioksüdandid, Cruciferous Plus

Cruciferous Plus sisaldab kasulikke komponente erinevatest ristõielistest (brokol, must sinep, redis, pruun sinep, lehtkapsas, vesikerss) ja teistest taimedest (apelsinid, lagritsajuur, sojaoad).

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,80 €
Antioksüdandid, Flavonoid Complex

Flavonoid Complex on toidulisand vees lahustuvate antioksüdantidega. See on valmistatud rohkelt flavonoide sisaldavatest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,70 €
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €