Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

C-vitamiin, All C

All C on tervetest kuivatatud tsitrusviljadest saadud kontsentraat, kus C-vitamiini leidub naturaalsel kujul. Sisaldab lisaks kõiki olulisi aineid, mis looduses toimivad koos C-vitamiiniga.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,00 €

NeoLife All C näritav C-vitamiin on ainulaadne seetõttu, et sisaldab kontsentreeritult kõiki olulisi aineid, mis looduses toimivad koos C-vitamiiniga.

Ehk koostises on KÕIK kasulikud ained päikseseküpsetest tsitrusviljadest, mitte pelgalt sellest võetud C-vitamiin. Magus apelsini maitse on pärit naturaalsest apelsinimahlast.

Praktiline näritav tablett on hõlpsalt kasutatav ka neile, kel on raskusi tervelt neelamisega. Laste lemmik.

C-vitamiin, vees lahustuv antioksüdant.


C-vitamiin reageerib vees koheselt vabade radikaalidega ja peatab nende reaktiivsuse. Kuna vabasid radikaale seostatakse rakustruktuuride nii sise- kui väliskahjustustega, on C-vitamiini tähtsus antioksüdandina eriti oluline.

C-vitamiin aktiviseerib rasvlahustuvat E-vitamiini, mis võib seeläbi anda veelgi paremat kaitset rakumembraanidele.

Miks C-vitamiini vaja on?apelsin

  • Toidu säilitamisel ja töötlemisel looduslik C-vitamiin hävib

  • Inimorganism ei suuda ise C-vitamiini toota, seda peab igapäevaselt saama väljastpoolt

  • C-vitamiin osaleb kollageeni moodustamisel, mis on raku “liimaine” ehk toimib “rakutsemendina”

  • Tugeva antioksüdandina osaleb keha immuunsüsteemi tugevdamisel

  • Kaitseb tõhusalt vabade radikaalide vastu, vältides rakukahjustusi

Sahharoos, glükoos, fruktoos, apelsinimahlapulber (apelsiniekstrakt, maltodestriin), C-vitamiin (askorbiinhape, naatriumaskorbaat, tärklis), apelsinikoored, paakumisvastane aine: amorfne ränidioksiid E551, sidrunhape E330, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad E470b, tsirtrusbioavonoidid.

120 närimistabletti

1 tabletis on 50 mg C-vitamiini

Soovituslik kogus 1 tablett päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
C-vitamiin, Sustained Release Vitamin C

Sustained Release Vitamin C on tsitruselistest saadud bioflavonoidide kompleks. Tervetest kuivatatud tsitrusviljadest valmistatud kontsentraat, mis sisaldab mahla, C-vitamiini, bioflavonoide ja muid looduslikult tsitrusviljades esinevaid toitaineid. Varustab keha vesilahustuva C-vitamiiniga 6-8 tunni jooksul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
27,70 €
Kokku sobivad tooted
Laste multivitamiin, Vita-Squares

Vita-Squares on täielik valik vitamiine ja mineraalaineid, koostis on välja töötatud just laste vajadusi silmas pidades. Sisaldab Tre-en-en täisterakontsentraati. Suurepärase maitsega närimistabletid, maitse annavad looduslikud puuviljaessentsid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
27,80 €