Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

C-vitamiin, Sustained Release Vitamin C

Sustained Release Vitamin C on tsitruselistest saadud bioflavonoidide kompleks. Tervetest kuivatatud tsitrusviljadest valmistatud kontsentraat, mis sisaldab mahla, C-vitamiini, bioflavonoide ja muid looduslikult tsitrusviljades esinevaid toitaineid. Varustab keha vesilahustuva C-vitamiiniga 6-8 tunni jooksul.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
27,70 €

C-vitamiin on vees lahustuv ja on üks tundlikumaid toitaineid. Traditsioonilise toiduvalmistamise juures hävib suur osa C-vitamiinist.

Ka aeg hävitab C-vitamiini, mida kauem toit poeletil või külmutuskapis seisab, seda väiksemaks jääb C-vitamiini sisaldus. Iga tunniga, mis saagi koristamisest toidu tarbimiseni kulub, hävib osa C-vitamiinist.

C-vitamiin on “rakutsemendi” osaks.


Enamus loomi toodab neile vajamineva C-vitamiini ise, inimene ei ole kahjuks nii õnnelikus olukorras. Selleks, et terve olla, pead sa iga päev omastama aineid, mida sinu keha nõuab.

C-vitamiin on üks osa kollageeni sünteesis, selle ”rakutsemendi” tootmises, mis hoiab koos rakke ja annab lihastele, luudele ja soontele nende struktuuri.
C-vitamiin aitab hambaid, igemeid ja silmi tervena hoida ning osaleb organismi immuunsüsteemis.

C-vitamiini puudus.


Paljud toitumiseksperdid leiavad, et kehtivad normid selle kohta, kui palju inimesed päevas C-vitamiini vajavad, ei ole organismi tegeliku nõudlusega vastavuses. Mõned inimesed, kelle elustiil või tegevus on erinev, vajavad veel rohkem C-vitamiini.

Stress ja suitsetamine kulutavad palju C-vitamiini. Inimesed, kes pidevalt saavad sinikaid ja kergemaid
vigastusi (sportlased, ehitus- ja tööstustöölised) kuuluvad nende hulka, kes rohkem C-vitamiini vajavad.

Need, kellel on tööl kokkupuude mürgiste ainetega, vajavad samuti tavalisest rohkem C-vitamiini. Omaette fakt on, et kõik me vajame tegelikult rohkem C-vitamiini, kuna meid ümbritsev elukeskkond muutub üha reostatumaks.

Kergemakujuline avitaminoos võib olla aastatepikkune ja põhjustada pidevalt kehva tervist.

Miks GNLD Sustained Release Vitamin-C?

  • Sisaldab GNLD eksklusiivset tsitruselistest saadud bioflavonoidide kompleksi – kontsentraati tervetest kuivatatud tsitrusviljadest, milles on C-vitamiin ja bioflavonoidid koos muude kasulike ainetega naturaalsel kujul esindatud.

  • Sisaldab sileda malpiigia ja kibuvitsamarju. Kibuvitsamarjad ja sileda malpiigia (kirsilaadne puuvili) viljad on kaks kõige rikkalikumat C-vitamiini looduslikku allikat.

  • Sisaldab C-vitamiini looduslikul kujul. Sisaldab teisigi olulisi aineid, mis looduses koos C-vitamiiniga tsitruselistes esinevad.

  • Sustained Release Vitamin C varustab organismi C-vitamiiniga 6-8 tunni jooksul seda järk-järgult vabastades.

L-askorbiinhape, stabilisaatorid: mikrokristalne tselluloos, kaltsiumdivesinikfosfaat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, stearhape, tsitruselistest pärinevad bioflavonoidid, sile malpiigia (Malpighia punicifolia), paakumisvastased ained: ränidioksiid, magneesiumstearaat, kibuvitsamarjapulber, glütserool.

120 tabletti

Soovituslik kogus 1 tablett päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
C-vitamiin, All C

All C on tervetest kuivatatud tsitrusviljadest saadud kontsentraat, kus C-vitamiini leidub naturaalsel kujul. Sisaldab lisaks kõiki olulisi aineid, mis looduses toimivad koos C-vitamiiniga.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,00 €
Kokku sobivad tooted
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €