Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €

Selline unikaalne kooslus, milles on eksklusiivne Tre-En-En täisterakontsentraat, kindlustab vajalike toitainete imendumise rakutasandil. Tegu on hoopis enama, kui lihtsalt polüvitamiiniga.

Tre-En-En täisterakontsentraadi kohta võid lugeda eraldi tootekirjeldusest, kuna see on saadaval ka omaette toidulisandina. GNLD omab sellele kaitstud patenti, mistõttu teistes analoogsetes multivitamiinides on täistera rasvhapete toitainerühm reeglina puudu.

Formula IV peaks kuuluma kindlasti sinu toidulisandite valikusse, kui oled alles alustamas oma toitumise täiendamist või kui olude sunnil saad endale lubada vaid väheseid toidulisandeid. See mõjub erakordselt hästi sinu enesetundele ja energiatasemele.

Kuna tänapäeaval on rauapuudus üsna levinud, siis on hea teada, et Formula IV tuleb ka siin appi. Rauda sisaldadav toidulisand katab 90 % ulatuses sinu päevase rauavajaduse.

Formula IV usaldusväärsus põhineb dokumenteeritud teaduslikel uurimustel ning aastatepikkusel tarbijate rahulolul selle tootega. Kõrgeimad nõuded toote kvaliteedile ja tooraine puhtusele on normiks.

A-vitamiin 750 µg
C-vitamiin 45 mg
B1-vitamiin 1 mg
B12-vitamiin 2,25 µg
B2-vitamiin 1 mg
B6-vitamiin 1,4 mg
D2-vitamiin 3,75 µg
E-vitamiin 7,5 mg
Foolhape 100 µg
Jood 112,5 µg
Kroom 12,5 µg
Raud 12,5 mg
Mangaan 2 mg
Niatsiin 12,5 mg
Pantoteenhape 3,5 mg
Seleen 12,5 µg
Tsink 10 mg
Vask 1000 µg

Želatiin, niiskusesäilitaja: glütserool E422; riisikliiōli, kalamaksaõli, sojaōli, tsinkglükonaat, ohakaōli, L-askorbiinhape, nisuiduōli, emulgaator: sojaletsitiin; sojavalk, kuivpärm, meevaha E901, ferrofumaraat, mangaanglükonaat, nikotiinamiid, E-vitamiin (d-alfa-tokoferool (soja), päevalilleōli), merevetikapulber, kaltsiumpantotenaat, vaseglükonaat, B12-vitamiin (tsüanokobalamiin, maltodekstriin), püridoksiinhüdrokloriid, toiduvärv: titaandioksiid E171; tiamiinmononitraat, toiduvärv: klorofüll (klorofülliini vasekompleksid E141, maltodekstriin); ribo‰aviin, foolhape, kaaliumjodiid, kroomkloriid, naatriumseleniit, D2-vitamiin (ergokaltsiferool, maisiōli).

100 kapslit

Soovituslik kogus 1 kapsel päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Multivitamiin, Formula IV Plus

Formula IV Plus on laiaspektriline toidulisand, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole. Rauavaba koostis.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
37,50 €
Laste multivitamiin, Vita-Squares

Vita-Squares on täielik valik vitamiine ja mineraalaineid, koostis on välja töötatud just laste vajadusi silmas pidades. Sisaldab Tre-en-en täisterakontsentraati. Suurepärase maitsega närimistabletid, maitse annavad looduslikud puuviljaessentsid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
27,80 €
Multi, vitamiinid ja mineraalid

Multi on toidulisand, mis annab organismile päevase polüvitamiini- ja mineraaliannuse, mida on organismile vaja rakkude hea seisundi jaoks. Koostisainete sünergia korvab toitumises esineda võivaid puudujääke.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
18,70 €
Kokku sobivad tooted
Tre-en-en täistera rasvhapped

TRE-EN-EN® Grain Concentrates koos eksklusiivse teraviljaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Lipiidid ja steroolid on hädavajalikud tervetele rakkudele. Ilma nendeta võib raku membraan muutuda läbitungimatuks ning toitained ei jõua sinna sisse ning jääkained ei saa omakorda välja.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,10 €
Põhitoitained, Pro Vitality Plus

ProVitality Plus sisaldab tooteid: Tre-en-en täisterakontsentraat, Carotenoid Complex, Omega-3 Salmon Oil Plus ja Essential Vitamin & Mineral Complex - sisaldab 18 eluolulist vitamiini ja mineraalainet, täisterast saadud lipiide ja steroole, puu- ja köögiviljadest pärinevaid karotenoide ning kalast saadud oomega-3 rasvhappeid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
51,00 €