Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Joodav toiduessents, Tre

Tré on bioaktiivne toiduekstrakt, segu kolmest tervisele kõige suuremat positiivset mõju avaldavast looduslikust koostisainest: granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest teest. Lisaks on selles Inflox-marjasegu, millele on toime tõhustamiseks lisatud resveratrooli ja alfa-lipoehapet. Magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
38,20 €

Tré on pealnäha justkui mahl, kuid sisult on tegemist unikaalse kombinatsiooniga tervislikest toitainetest ja võimsatest antioksüdantidest. Tré on pigem toiduessents või -ekstrakt sinu tervise heaks.

Tré sisaldab rikkalikult bioaktiivseid ühendeid – polüfenoole, mis pärinevad niinimetatud superpuuviljadest ja marjadest. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et polüfenoolide hulk toidus mõjutab otseselt kroonilistesse haigustesse haigestumise riski.

Tré vundamendiks on iidsete rahvatarkuste ja moodsa teaduse saavutuste toimiv kombinatsioon. Peamiseks koostisosadeks on granaatõun, acai marjad ja roheline tee ning Inflox-marjasegu, mis on kokku segatud tumedavärvilistest antioksüdandirikastest marjadest.

Võid vaid ette kujutada, kui raske ülesanne oleks sarnase mahlasegu valmistamine omal käel.
Tré taga on tõsine teadus, mis võimaldab tervistavat ja maitsvat jooki tarbida oma tavapärast elurütmi muutmata.

Tré võimsusnäitajad.


Tõhusaimad koostisosad – granaatõun, acai-mari ja roheline tee – on rikastatud Inflox-marjaseguga: kännasmustikad,
 mustad leedrimarjad, mustikad, jõhvikad, mustsõstrad ning punased ja valged viinamarjad.

Niigi võimsa antioksüdatiivse kaitsega marjasegule on lisatud veel kahte teaduslikult tõestatud tugevatoimelist antioksüdanti – resveratrooli ja alfa-lipoehapet.

Tré toetab organismi loomulikku põletiku- ja oksüdatsioonivastast toimet.
Värskendava ja madala glükeemilse indeksiga joogi magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

Standardiseeritud kogustes aktiivseid toimeaineid – granaatõunast saadud punitsala-giinid ja rohelisest teest saadud polüfenoolid – kindlustavad iga annusega (30 ml) optimaalse koguse ja sinu keha vajadustele vastava valiku toitaineid.

Täiuslik info koos interaktiivse pildimaterjaliga TRE kohta on siin 

 

Vesi, granaatõuna kontsentraat (Punica granatum), heleda viinamarja kontsentraat (Vitis vinifera), agaavisiirup, marjade ekstrakt (Vaccinium corymbosum, Sambucus nigra, Vaccinium macrocarpon, Ribes nigrum, Vitis vinifera, Vaccinium myrtillus), rohelise tee ekstrakt (Camellia sinensis), alfa-lipoehape, säilitusaine: naatriumbensoaat, granaatõuna ekstrakt (Punica granatum), acai kontsentraat (Euterpe oleracea), viinamarjakesta ekstrakt.

Tarbida jahutatult, peale avamist hoida külmkapis, otsese päikesevalguse eest kaitstult.

750 ml

Soovituslik päevane kogus 30 ml 1-2 korda päevas (RDA). Enne tarvitamist loksutada.


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Toniseeriv ürdijook, Aloe Vera Plus

Aloe Vera Plus ühendab puhtast aaloe geelist saadud mahla ning ürdisegu mustast teest, žen-ženist ja kummelist koos loodusliku sidruni maitsega. Tulemuseks on täiuslik värskendav jook, mis toniseerib ja mõjub hästi soolestikule.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,00 €
Kokku sobivad tooted
Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €