Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Juuksepalsam

Juuksepalsam Enriching Conditioner kinnitub juuksekarvale ning muudab kahjustatud ja kuivad juuksed nooruslikult kauniks. Kaitseb juukseid enne soengusse seadmist ja ka keskkonna kahjustava toime eest.

Kaubamärk: Nutriance
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
10,70 €

Juuste kammimine, harjamine, föönitamine ja kuivatamine kahjustavad pikapeale juukseid. Samuti ka keemiline töötlemine, näiteks värvimine.

Juustele mõjuvad kahjulikult ka keskkonna saasteained, päike, tuul ja muud tegurid. Kõik see kokku viib juustest niiskuse ja elujõu.

Peale šampooniga pesemist on mõistlik juukseid hooldada ja tugevadada juuksepalsamiga. Selle abil muutuvad juuksed taas pehmeks ja saavad tagasi oma noorusliku elujõu.

Juuksepalsam tugevdab juuksekarva loomulikku kaitsekihti, taastab juuste niiskustaseme ning leevendab soengu seadmisega tehtavaid kahjustusi.

Looduslik juuksepalsam muudab juuksed kergelt kammitavaks ning võimaldab neid ilusate ja läikivatena kanda ka lahtistena. Soeng püsib kauem kaunina ja kohevana.

Nutriance looduslik juuksepalsam.


Nutriance sarja looduslik juuksepalsam Enriching Conditioner sisaldab ainulaadsete toimeainete segu, mis hooldab juukseid juurtest kuni otsteni. Kuivad ja kahjustunud juuksed muutuvad jälle elavaks ja kergesti kammitavaks.

Nutriance juuksepalsam sisaldab mandlitõmmist ja B5-eelvitamiini (pantenooli), mis aitavad säilitada juuste loomulikku lipiidide tasakaalu, muutes need läikivaks ja kohevaks.

Juuksepalsam toimib väga õrnalt, seda on kerge välja loputada. Palsam on vees lahustuv ja säilitab peanaha loomuliku pH-väärtuse.

Värske ja puhas lõhn, mis sobib ühtviisi hästi kogu perele. Valitud lõhnakomponendid loovad õrna lõhna, mis hajub peagi ning ei hakka võsitlema sinu lemmikparfüümiga.

Kliiniliselt testitud toime on leidnud kinnitust Euroopa juhtivates dermatoloogilistes uurimiskeskustes. Toode on valmistatud Šveitsis, professionaalselt kõrge kvaliteediga.

250 ml

Kokku sobivad tooted
Rich Revitalizing Shampoo

Rich Revitalizing Shampoo on mõeldud normaalsetele ja rasvastele juustele. Peseb juuksed põhjalikult, kuid ei muuda juukseid kuivaks tänu sünenergilisele, eriti pehmele ja tõhusale pesuefektile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
11,20 €
Mild Revitalizing Shampoo

Mild Revitalizing Shampoo on mõeldud tundlikule peanahale, kuivadele, õrnadele ja keemiliselt töödeldud juustele.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
11,20 €