Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Koeensüüm Q10

Koeensüüm Q10 (CoQ10, tuntud ka ubikinoonina) on oluline aine, mida leidub sisuliselt kõikide elusolendite kõikides rakkudes. Loomulik CoQ10 tootmine aeglustub meie vananemisega; 50ndaks eluaastaks tihtipeale üle 50%!

NeoLife kasutab kõige kaasaegsemaid biogeenseid tehnoloogiaid, et pakkuda looduslikku, kõrge biosaadavuse ja farmatseutilise puhtusega CoQ10-t, kombineerituna oluliste “partner-toitainetega”.

Tutvustav video on SIIN

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
45,80 €
  • Teadaolevalt kahaneb vananemisega CoQ10 tase kas keha vähenenud tootmise efektiivsuse (biosünteesi) ja/või suurenenud metaboolsete nõuete tõttu. Tulemuseks võib olla 50ndaks eluaastaks üle 50% vähenemise.

  • Toitumise ja elustiili mustrid kahandavad samuti ebaloomulikult CoQ10 taset.

  • Mõningate retseptiravimite, eriti just kolesterooli alandavate “statiinide”, aga ka osade käsimüügiravimite tarbimine võib kahandada CoQ10 taset kehas.

  • Eksklusiivne NeoLife fütolipiidide ja - steroolide segu. Saadud täistera lipiididest ja steroolidest.

  • Ainulaadne NeoLife polüfenoolide segu varustab looduslike täistoidust pärinevate polüfenoolidega ning ka punastest viinamarjadest saadud resveratrooliga.

  • L-tsüsteiin on oluline aminohape, mida on vaja raku glutatiooni biosünteesiks.

  • Ainulaadne kapseldamise tehnoloogia: seedimine algab kõigest 2 minutiga, soodustades kiiret imendumist.

Keemiliselt on Q10 K ja E vitamiini vaheaine, mis toodetakse maksas ja transporditakse seejärel kõikidesse tuumaga rakkudesse meie kehas. Tuumaga rakke iseloomustab aga see, et nad on uuenemisvõimelised ja toodavad rakuenergiat. Kui organismis langeb Q10 tase madalamale kui 25 % esialgsest kogusest, siis rakkude uuenemist enam ei toimu ja inimene sureb lihtsalt öeldes vanadusse (ka siis kui muid vaevusi kallal pole).

Koeensüüm Q10 toimib organismis antioksüdandina ja osaleb raku energia tootmise protsessis. Koeensüüm Q10 on rasvlahustuv vitamiinisarnane aine, mida sünteesitakse inimese organismis,  atsetüül-koeensüüm-A abil maksas. Seda leidub ka toidus – lõhe, sardiin, loomaliha, soojaoad, spinat.

Toidu kaudu saadakse nii Q10 kui muid erinevaid ubikinoone. Maksas muudetakse kõik toiduga saadud ubikinoonid Q10 vormi. Maks on Q10 põhidepoo. Kõige rohkem leidub seda südamelihases, kuna seal on energiatarve väga suur.

Koeensüüm Q10 defitsiiti tavaliselt ei teki, kuid organismi vananemise ja mitmete haiguslike seisundite korral on mõningane defitsiidi teke reaalne. Näiteks väheneb vananedes maksa võime viia teisi ubikinoone inimorganismile vajalikku Q10 vormi.

Vananemisel ja haiguste (südamehaigused, lihaste düstroofia, immuunsüsteemi häired jne) korral vähenevad Q10 varud organismis. B-grupi vitamiinide defitsiidi puhul alaneb maksa võime toota Q10.

Teatud defitsiit võib tekkida kolesterooli sünteesi takistavate ravimite pideval ja pikaajalisel kasutamisel, mistõttu on Q10  kasutamine soovitav kolesterooli sünteesi takistavate ravimite (statiinide) pideval manustamisel.

Kogused päevadoosis 2 kapslis
Fütosteroolide kontsentraat 100 mg
Koeensüüm Q10 100 mg
Kookosõli 20 mg
L-tsüsteiin 50 mg
Päevalille letsitiin 20 mg
Riisikliiõli 506 mg
Viinamarjakoore ekstrakt (10% resveratroole) 10 mg
Viinamarjakoore ekstrakt (30% polüfenoole) 40 mg

riisikliiõli (Oryza sativa), želatiin, niiskusesäilitaja: glütserool; fütosteroolide kontsentraat (7,58%), koeensüüm Q10 (ubiquinone), L-tsüsteiinhüdrokloriid, stabilisaator: glütsiin, toiduvärv: kaltsiumkarbonaat; viinamarjakoore ekstrakt (30% polüfenoole) (Vitis vinifera), päevalille letsitiin (Helianthus annuus), stabilisaator: meevaha; kookosõli (Cocos nucifera), viinamarjakoore ekstrakt (10% resveratroole) (Vitis vinifera), toiduvärv: riboflaviin. 

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada kuivas ja jahedas. 

60 kapslit

Soovitatav päevane kogus: 2 kapslit päevas koos toiduga.

Antud kogust ei tohi ületada. Toidulisand on mõeldud toitumist täiendama, mitte asendama mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikke eluviise. 

Kokku sobivad tooted
Vitamiinikarp

Vastupidavast plastikust kindlalt suletav vitamiinikarp viie erineva toidulisandi mahutamiseks. Mugav abivahend päevadoosi kaasa võtmiseks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
3,05 €