Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Küüslaugukapslid, Garlic Allium Complex

Garlic Allium Complex on kaasaegne tervetest toiduainetest valmistatud toidulisand, mis sisaldab küüslaugus esinevat olulist aktiivset väävliühendit allitsiini, aga ka teisi kasulikke toitaineid, mida leidub laugulistes. Sisaldab küüslauku, mugulsibulat, murulauku ja porrut. Ei mingit küüslaugumaitset suus ega ebameeldivat hingeõhku.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,70 €

Mitmed teaduslikud uuringud on näidanud, et erinevate laugu perekonda kuuluvate taimede nagu küüslaugu, sibula, murulaugu, porrulaugu ja teiste tarvitamine toiduks on seotud parema tervisliku seisundiga. Arvukad väävliühendid annavad neile taimedele eriomase lõhna ja suurepärased tervistavad omadused. 

Garlic Allium Complex on kaasaegne tervetest toiduainetest valmistatud toidulisand, mis sisaldab standardiseeritud koguses allitsiini, s.o. küüslaugus esinevat olulist aktiivset väävliühendit, aga ka teisi kasulikke toitaineid, mida leidub laugulistes. Toote valmistamisel kasutatav ainulaadne tehnoloogia tagab selle, et bioaktiivne aine allitsiin jõuab sooltesse, kus ta osutub organismile kõige kasulikumaks. 

Sisaldab küüslauku, mugulsibulat, murulauku ja porrut.

Garanteeritud laugu perekonda kuuluvate taimede sisalduvus. Iga annus sisaldab 4,2 mg kontsentreeritud küüslauguekstraktist ekstraheeritud allitsiini. Üks annus võrdub ühe toore küüslauguküünega.

Rohkesti bioaktiivseid toitaineid. Sisaldab mitmeid väävliühendeid ja toitaineid, mis on efektiivsed just koostoimelistena.

Ainulaadne tehnoloogia. Tänu toidulisandi erilisele pindtöötlusele viiakse aktiivne allitsiin soolestikku.

Mitte mingit küüslaugumaitset suus ega ebameeldivat hingeõhku!

Küüslauguekstrakt, mahuaine (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (stearhape), stabilisaatorid (etüültselluloos, keskmise ahelaga triglütseriidid, oleiinhape), sibulaekstrakt, porrulaugupulber, toiduvärv (titaandioksiid, naatriumalginaat), paakumisvastane aine (ränidioksiid), rosmariiniekstrakt, stabilisaator (šellak), glaseeraine (šellakvaha), murulauguekstrakt.

Päevane kogus vastab 1800 mg küüslaugule ja 900 mg sibulale. Allitsiinikogus ühes tabletis on 2,1 mg.

60 tabletti

Soovituslik kogus 2 tabletti päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Kokku sobivad tooted
Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €
Antioksüdandid, Cruciferous Plus

Cruciferous Plus sisaldab kasulikke komponente erinevatest ristõielistest (brokol, must sinep, redis, pruun sinep, lehtkapsas, vesikerss) ja teistest taimedest (apelsinid, lagritsajuur, sojaoad).

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,80 €
Antioksüdandid, Flavonoid Complex

Flavonoid Complex on toidulisand vees lahustuvate antioksüdantidega. See on valmistatud rohkelt flavonoide sisaldavatest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,70 €
Betaguard

Betaguard aitab toetada keha loomulikku võimet võidelda mürgise saaste kahjulike mõjudega. Toode sisaldab laias valikus looduslikke puhastavaid ja neutraliseerivaid toitaineid ning antioksüdante, mis kaitsevad saaste ja vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,00 €