Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Laste multivitamiin, Vita-Squares

Vita-Squares on täielik valik vitamiine ja mineraalaineid, koostis on välja töötatud just laste vajadusi silmas pidades. Sisaldab Tre-en-en täisterakontsentraati. Suurepärase maitsega närimistabletid, maitse annavad looduslikud puuviljaessentsid.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
27,80 €

Elukestvale heale tervisele luuakse juba lapseeas korraliku toitumisega tugev aluspõhi. Paraku on tihti just laste ja noorukite toidulaud puudulik – nad tarbivad vähe täisteratooteid, puu- ja köögivilju ning üleliia palju suhkru- ja rasvarikast töödeldud toitu. Selliselt süües võib tekkida mitmete oluliste toitainete nagu raua, A-, C- ja E-vitamiini, tsingi, niatsiini, vitamiini B6 ja foolhappe puudus.

Samuti jäävad toidusedelist puudu olulised rasvhapped – lipiidid ja steroolid, mis mõjutavad toitumist rakutasemel. Nad aitavad kaasa toitainete tervislikule sissepääsule rakku ja jääkainete väljapääsule. Lapse kasvades loob tema keha pidevalt juurde uusi rakke, millest moodustuvad koed, luud, veri, lihased ja närvid.
Kõik see mitmekordistab korraliku toitumise vajaduse ning isegi pealtnäha tervislikult toitudes võib ikkagi tekkida sellises olukorras mõne(de) toitaine(te) puudujääk. 

NeoLife on olukorra lahendamiseks turule toonud sobiliku toote, mis on ka lastele meelepärane. Eks väikestele lastele erinevate köögiviljade sissesöötmine ole ju omaette probleem. Näritavat vitamiinitabletti võib aga pakkuda lausa maiustuse asemel.

Vita-Squares multivitamiini võib pisipõnnidele pakkuda niipea, kui nad hakkavad sööma tahket toitu. Isegi kui väikelaps ei saa närimisega hästi hakkama, võib multivitamiini purustatuna toidu sisse poetada. Kuna tegu on täisloodusliku tootega, siis ei pea pelgama vähimaidki kõrvalmõjusid.


Täielik valik vitamiine ja mineraalaineid, koostis on välja töötatud just selliste laste vajadusi silmas pidades, kes suudavad juba ise tablette närida. 

Sisaldab Tre-en-en täisterakontsentraati, NeoLife eksklusiivset lipiide ja steroole sisaldavat toodet.

Ei sisalda kunstlikke maitse-, lõhna-, värvi- aga säilitusaineid. 

Magustatud looduslike magusainetega - fruktoosi, glükoosi, dekstroosi ja puuviljamahla (õuna, viinamarja) kontsentraatidega. Ei sisalda sahharoosi ega sünteetilisi magustajaid.


Illustreeritud infolehte saad lugeda SIIN

Kogused päevadoosis ehk 3 tabletis
Biotiin 25 μg
D3-vitamiin 5 µg
Energia 53,6 kJ (12,6 kcal)
Koliin 9 mg
Rasvad 0,11 g
Riboflaviin 1,1 mg
Süsivesikud 2,79 g
Tiamiin 0,7 mg
Tre-en-en täisterarasvhapped 70 mg
Valgud 0,01 g
A-vitamiin 400 µg
C-vitamiin 45 mg
B12-vitamiin 1 µg
B6-vitamiin 0,7 mg
E-vitamiin 6 mg
Foolhape 75 µg
Jood 60 µg
Kroom 10 µg
Raud 3 mg
Mangaan 0,6 mg
Niatsiin 11 mg
Pantoteenhape 4 mg
Tsink 3 mg
Vask 0,3 mg

180 närimistabletti

Soovituslik kogus 3 tabletti päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
C-vitamiin, All C

All C on tervetest kuivatatud tsitrusviljadest saadud kontsentraat, kus C-vitamiini leidub naturaalsel kujul. Sisaldab lisaks kõiki olulisi aineid, mis looduses toimivad koos C-vitamiiniga.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,00 €