Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Lõheõli, Omega-3 Salmon Oil

NeoLife puhas ja naturaalne Omega-3 lõheõli preparaat aitab toetada rasvhapete ning veres sisalduvate lipiidide tervislikku tasakaalu. Kolm kapslit annavad paraja koguse omega-3, mis vastab toore lõhe portsjonile.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,80 €

Spetsiaalse kvaliteediga rasv, mis omab positiivset mõju.


1970-ndate aastate keskel märkasid teadlased Gröönimaa eskimoid ja Jaapani kalureid uurides, et neil esineb märkimisväärselt vähem südamehaigusi kui ülejäänud rahvastikul keskmiselt, kuigi nende organism sai 70% oma kaloritest rasvast.

Tärkas muidugi küsimus: ”Mida eskimod ja jaapanlastest kalurid teevad teisiti kui ülejäänud inimesed?”. Vastuseks on nende poolt tarbitud rasvade teistsugune kvaliteet. Eskimod söövad keskmiselt 340 g kala päevas.

Erinevus tuleneb EPA ja DHA n-3 (Omega-3) rasvadest.


Kuidas kalarasv erineb nii palju lihas leiduvast rasvast? Antud erinevuse selgitamiseks vaadelgem veresoontes toimuvat keemilist protsessi. Aja jooksul koguneb veresoonte siseseintele kleepuvat lima, mis koosneb kolesteroolist ja teistest veres sisalduvatest rasvadest.

Veresooned ahenevad kuni tekib tromboos, mis peatab vere voolu südamesse. Lihas leiduvad rikkalikud rasvad ja kolesterool aitavad kaasa veresoonte ahenemisele ja sellest tulenevale ummistumisele, kalarasvad aga tunduvad seda protsessi takistavat või aeglustavat.

N-3 (Omega-3) rasvhapped aitavad ”tasakaalustada” veres sisalduvaid lipiide.

 

N-3 rasvhapped omavad tähtsust veres sisalduvate rasvade tasakaalustamisel. Nad võivad ka muuta lipoproteiinide omavahelist suhet veres, vähendades nn. madalama tihedusega lipoproteiinide (LDL) ja eriti madala tihedusega lipoproteiinide (VLDL) hulka5).

Need kaks vere osa on seotud kolesterooli ladestumisega veresoonte seintele. Kui nende hulk väheneb, siis kõrge tihedusega lipoproteiinide (HDL) hulk kasvab ja kolesterooli eritumine lisandub.

Looduslikud n-3 (Omega-3) rasvhapped NeoLife kapslites.

 

Üle viie aasta kestnud uurimistöö ja testide tulemusel hakkas GNLD välja töötama suurepärast lõherasval põhinevat Omega-3 toidulisandit, mis on puhas ja naturaalne omega-3 rasvhapete kontsentraat.

NeoLife Omega-3 lõheõli sisaldab kahte väärtuslikku n-3 rasvhapet: eikosapentaeen-hapet (EPA) ja dokosahekseenhapet (DHA). Kuigi neid kahte ainet on kõigis kalades ja mingil määral ka koorikloomades (vähjalistes), sisaldavad külmades vetes elavad kalad, nagu näiteks lõhe, märkimisväärselt rohkem neid tervislikke n-3 rasvhappeid.

Miks N-3 (Omega-3) rasvhappeid?

 

Uurimused on näidanud, et n-3 rasvhapped võivad:

• Alandada triglütseriidi taset organismis.

• Muuta lipoproteiinide tasakaalu veres.

• Parandada süsivesikute ainevahetust.

Miks GNLD Omega-3?

 

• Naturaalne lõherasv, mis on üks maailma parimatest n-3 rasvhapete allikatest.

• Laboratooriumitingimustes tõestatud efektiivsus.

• Lõhe on kindlasti terve. Inimese toiduks hoolikalt valitud.

• Ei ole kogunenud mürkide ohtu. See on üsna üldine nähtus teatud kalaliikide puhul.

• Hõlpsasti tarbitavad kapslid. Pehmeid želatiinkapsleid on kerge alla neelata.

• Ei sisalda A- või D-vitamiine varjatud kujul.


NeoLife Omega-3 lõheõlipreparaadis kasutatakse ainult puhast looduslikku lõherasva GNLD kvaliteedinõuete tagamiseks.

Kui NeoLife hakkas välja töötama oma n-3 rasvhappeid sisaldavat toidulisandit, käivitati uurimus välja selgitamaks kvaliteedilt parimat looduslikku tooraineallikat selle toote saamiseks.

Eesmärgiks seati leida usaldusväärne allikas, mis garanteeriks kõrge puhtuseastme ega sisaldaks märgataval hulgal lisaaineid. Põhjalike uurimuste järel otsustas NeoLife kasutada ainult naturaalset lõherasva, mis on pärit Põhja-Atlandi külmadest vetest püütud lõhedest ja mis enne kasutamist on läbinud põhjaliku kontrolli sobimaks inimeste toiduks.

Puhtuses on otsustav vahe.

 

Paljud müügil olevatest rasvakontsentraatidest on pärit juhuslikust allikast, ”kaladest, mis on võrku kinni jäänud”. 

NeoLife ainulaadne toode sisaldab ainult puhast naturaalset lõherasva. Selles ei kasuta haidest, prügikaladest, mereimetajatest ega koorikloomadest (vähjalistest) saadud rasvu.
Sellega välditakse kahtlastesse mereelukatesse kogunenud mürkainete sattumist tootesse.

Ainult kala ”lihast” saadud rasva kasutamine garanteerib hea kvaliteedi.

NeoLife Omega-3 lõherasvakontsentraadi puhas koostis saadakse nii, et kasutatakse toorainena ainult lõhe söödavaid osi, nn. lõheliha. Kalarasva ei ekstraheerita teistest kudedest, kuhu koguneb suurim osa kahjulikest ainetest nagu pestitsiididest ja teistest mürkidest, raskemetallidest ja kolesteroolist.

See tähendab ka, et Omega-3 kapslid ei sisalda üldse varjatud A- ja D-vitamiine. NeoLife poolt kasutatava tooraine puhtus ja ettevõtte range kontroll kvaliteedinõuete täitmise üle loovad aluse peajagu teistest üle olevale tootele – NeoLife Omega-3 kapslitele.

Energia 84 kJ (20 kcal) 2 kapslis
Rasvad 2 g (2 kapslis), millest EPA/EPR 0,274 g ja DHA/DHR 0,232 g
Süsivesikud 0,216 g (2 kapslis)
Valgud 0,432 g (2 kapslis)

Lõhekalaõli, želatiin, E422 glütserool, antioksüdant (D-α-tokoferool (soja), päevalilleõli).

100 kapslit

Soovituslik kogus 2-5 kapslit päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Omega-3 Salmon Oil Plus

Omega-3 Salmon Oil Plus on puhas ja tõhus toode, mis tagab iga päev vajalikus koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappe saamise.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
32,50 €
Kokku sobivad tooted
Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €