Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Multi, vitamiinid ja mineraalid

Multi on toidulisand, mis annab organismile päevase polüvitamiini- ja mineraaliannuse, mida on organismile vaja rakkude hea seisundi jaoks. Koostisainete sünergia korvab toitumises esineda võivaid puudujääke.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
18,70 €

Teadlased väidavad, et hea tervise aluseks on õige tasakaal vitamiinide ja mineraalide vahel. Kõik me teame, et vitamiinid on vajalikud hea tervisliku seisundi tagamiseks, aga kui paljud meist teavad, et meie kehamassist 4-5% moodustavad mineraalid?

Sinu organismi funktsioneerimisel on mineraalidel täita otsustav osa. Multi on toidulisand, mis annab organismile päevase polüvitamiini- ja mineraaliannuse.

NeoLife Multi annab organismile iga päev vitamiine ja mineraale, mida sa vajad oma rakkude hea seisundi jaoks.

Mitmekülgne koostis. Ainulaadne kombinatsioon ühendab endas tähtsaimad vitamiinid, mineraalained ja mikroelemendid, mis on igasuguse füüsilise tegevuse eelduseks. Koostisainete sünergia korvab toitumises esineda võivaid puudujääke.

RAUAVABA. Sobib ka neile, kes saavad oma toidust piisavalt rauda.
 

Miks on vaja iga päev tarbida toidulisandit, mis sisaldab mineraale ja vitamiine?

 

• Inimese organism vajab iga päev palju erinevaid toitaineid, et tervislik seisund oleks normaalne.

• Igapäevane toidusedel ei ole nii mitmekesine, kui meie organism vajab hea tervisliku seisundi tagamiseks.

• Tänapäeval töödeldakse ja pakendatakse toiduaineid nii, et hävinevad paljud olulised toitained ja mikroelemendid.

• Füüsilise ja vaimse pinge tagajärjel suureneb organismi vajadus erinevate toitainete järele ja me peame organismi nendega varustama.

• Vitamiinidel ja mineraalidel on täita oluline osa hea tervisliku seisundi tagamisel.

• Mõningaid aineid, mida organismi normaalseks tegevuseks vaja on, meie organism ise ei tooda ja neid võib ka mitte sisalduda igapäevases toidus.

Miks NeoLife Multi?

 

• See on mitmekülgne toode. Meie ainulaadse koostisega toode “Multi” sisaldab tähtsaid vitamiine, vajalikke mineraale ja mikroelemente, mida on meie organismi normaalseks tegevuseks ja heaks füüsiliseks vormiks vaja.

Kõik koostisained on nii valitud, et nende koosmõju oleks parim ja nad täidaksid organismi vajaduse ainete järele, mida igapäevasest toidust ei leia.

• Varustab organismi mikroelementidega, mis hävinevad toiduainete töötlemisel, nagu seleen ja kroom.

• Üks tablett päevas rahuldab täielikult organismi vajaduse rakkude tegevuseks väga vajalike ainete järele.

• EI SISALDA RAUDA - see on oluline nendele, kelle toit sisaldab vajalikul määral rauda.

• Käepärane pakend, millest jätkub tablette kaheks kuuks.

• Ei sisalda konservante, kemikaale ega ka mitte loomseid saadusi.

• Sisaldab A-, B1-, B2-, B6-, B12-, C-, D- ja E-vitamiini.

• Sisaldab orgaanilise päritoluga mineraale ja vetikatest toodetud joodi.

D3-vitamiin 3,75 μg
A-vitamiin 750 μg
C-vitamiin 45 mg
B1-vitamiin 1 mg
B12-vitamiin 2,25 μg
B2-vitamiin 1 mg
B6-vitamiin 1,4 mg
E-vitamiin 7,5 mg
Foolhape 100 μg
Jood 112,5 μg
Kogus 60 tabletti
Kroom 12,5 μg
Mangaan 2 mg
Niatsiin 12,5 mg
Pantoteenhape 3,5 mg
Seleen 12,5 μg
Tsink 10 mg
Vask 1 mg

Stabilisaator: mikrokristalne tselluloos E460; tsinkglükonaat, L-askorbiinhape, merevetikapulber, stabilisaator: karboksümetüültselluloos E466; mangaanglükonaat, E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülatsetaat (soja)), nikotiinamiid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos E464; kuivpärm, sojavalk, sojaletsitiin, paakumisvastane aine: amorfne ränidioksiid E551; retinüülpalmitaat, vaseglükonaat, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad E470; kaltsium-Dpantotenaat, glütserool E422; püridoksiinhüdrokloriid, ergokaltsiferool, riboaviin, tiamiinmononitraat, B12 vitamiin (tsüanokobalamiin, mannitool), kroom(III)kloriid, toiduvärv: klorofülliini vasekompleks E141, titaandioksiid E171; pteroüülmonoglutamiinhape, naatriumseleniit.

60 tabletti

Soovituslik kogus 1 tablett päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Multivitamiin, Formula IV Plus

Formula IV Plus on laiaspektriline toidulisand, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole. Rauavaba koostis.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
37,50 €
Laste multivitamiin, Vita-Squares

Vita-Squares on täielik valik vitamiine ja mineraalaineid, koostis on välja töötatud just laste vajadusi silmas pidades. Sisaldab Tre-en-en täisterakontsentraati. Suurepärase maitsega närimistabletid, maitse annavad looduslikud puuviljaessentsid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
27,80 €
Kokku sobivad tooted
Tre-en-en täistera rasvhapped

TRE-EN-EN® Grain Concentrates koos eksklusiivse teraviljaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Lipiidid ja steroolid on hädavajalikud tervetele rakkudele. Ilma nendeta võib raku membraan muutuda läbitungimatuks ning toitained ei jõua sinna sisse ning jääkained ei saa omakorda välja.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,10 €