Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Multivitamiin, Formula IV Plus

Formula IV Plus on laiaspektriline toidulisand, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole. Rauavaba koostis.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
37,50 €

Teaduslikud uurimused kinnitavad, et toitumine hõlmab enamat kui pelgalt klassikalisi vitamiine ja mineraalaineid. Optimaalse tervise saavutamiseks on nimetatud toitainete kõrval sama tähtis roll ka fütotoitainetel ja mikroelementidel.

Algupärane Formula IV, mis töötati välja 1950. aastatel, oli esimene multifaktoriline toidulisand, ühendades vitamiine, mineraalaineid, ensüüme ja tähtsaid fütotoitaineid, nagu lipiidid ja steroolid. 

Formula IV Plus
 jätkab seda traditsiooni rauavaba koostise näol, mis ühtlasi sisaldab täiendavaid mineraalaineid, kattes muuhulgas 100% päevasest tsingivajadusest. Formula IV Plus sisaldab rohkem Tre-en-en täistekontsentraati kui algupärane Formula IV.

 

Eksklusiivne Tre-en-en Grain Concentrate: 50% rohkem lipiide ja steroole nisust, riisist ning sojaoast.

Laiaspektriline toidulisand: sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole.

Tre-en-en muudab rakumembraani pehmeks ning läbilaskvaks, tänu millele omastab organism paremini toitaineid.

Ei sisalda rauda.

Sisaldab tsinki: mineraalaine, mis on oluline organismi funktsioneerimise seisukohalt.

Varustab kroomi ja seleeniga: olulised mineraalained, mida tänapäeva töödeldud toiduained peaaegu ei sisalda.

Mugav ja hügieeniline: Pakendatud mugavalt lehtede kaupa ning sisaldab kahe kuu varu.

D3-vitamiin 3,75 μg
Energia 27,2 kJ (6,5 kcal)
Küllastunud rasvhapped 0,124 g
Linoleenhape 0,024 g
Linoolhape 0,216 g
Monoküllastumata rasvhapped 0,176 g
Polüküllastumata rasvhapped 0,341g
Rasvad 0,676 g
Süsivesikud 0,002 g
Valgud 0,120 g
A-vitamiin 750 μg
C-vitamiin 45 mg
B1-vitamiin 1 mg
B12-vitamiin 2,25 μg
B2-vitamiin 1 mg
B6-vitamiin 1,4 mg
E-vitamiin 7,5 mg
Foolhape 100 μg
Jood 112,5 μg
Kogus 60 tk Tre-en-en ja 60 tk Multi
Kroom 12,5 μg
Mangaan 2 mg
Niatsiin 12,5 mg
Pantoteenhape 3,5 mg
Seleen 12,5 μg
Tsink 10 mg
Vask 1 mg

FORMULA IV PLUS koosneb TRE-EN-EN'ist ja MULTI'st

TRE-EN-EN koostisosad: riisikliiõli, sojaõli, nisuiduõli, želatiin, tardaine (glütserool), stabilisaator (meevaha), riisikliipulber, nisuidupulber, toiduvärvid (titaandioksiid, klorofülliini vasekompleks), antioksüdant (tokoferoolikontsentraat (soja)).

MULTI koostisosad: stabilisaator: mikrokristalne tselluloos; tsinkglükonaat, L-askorbiinhape, merevetikapulber, mangaanglükonaat, E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülatsetaat (soja)), stabilisaator: karboksümetüültselluloos; nikotiinamiid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos; kuivpärm, sojavalk, sojaletsitiin, paakumisvastane aine: amorfne ränidioksiid; retinüülpalmitaat, vaseglükonaat, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad; kaltsium-D-pantotenaat, glaseeraine: glütserool; püridoksiinhüdrokloriid, ergokaltsiferool, riboflaviin, tiamiinmononitraat, B12 vitamiin (tsüanokobalamiin, mannitool), kroom(III)kloriid, toiduvärv: klorofülliini vasekompleks, titaandioksiid; pteroüülmonoglutamiinhape, naatriumseleniit.

60 portsjonit (60 TRE-EN-EN kapslit ja 60 MULTI tabletti)

Soovituslik kogus 1 portsjon päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Tre-en-en täistera rasvhapped

TRE-EN-EN® Grain Concentrates koos eksklusiivse teraviljaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Lipiidid ja steroolid on hädavajalikud tervetele rakkudele. Ilma nendeta võib raku membraan muutuda läbitungimatuks ning toitained ei jõua sinna sisse ning jääkained ei saa omakorda välja.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,10 €
Multi, vitamiinid ja mineraalid

Multi on toidulisand, mis annab organismile päevase polüvitamiini- ja mineraaliannuse, mida on organismile vaja rakkude hea seisundi jaoks. Koostisainete sünergia korvab toitumises esineda võivaid puudujääke.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
18,70 €