Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Niisutav näokreem Enriching Moisturizer 1

Enriching Moisturizer 1 on näokreem kuivale ja normaalsele nahale, mis varustab nahka niiskusega kogu päev. See intensiivne niisutav kreem sisaldab valituid taimseid koostisaineid, mis aitavad luua loomulikku niiskuse ja lipiidide tasakaalu.

Kaubamärk: Nutriance
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
22,55 €

Nutriance sarja niisutavat kreemi kasutades säilitad noorusliku välimuse nüüd ja edaspidi. Kreem vähendab kortsukesi ja elavdab nahka.

Niisutav kreem sisaldab päevakübara ja rohelise tee tõmmist, mis antioksüdantidena on nahale väga vajalikud.

Enriching Moisturizer 1


Niisutav näokreem kuiva ja normaalse näonaha puhul kasutamiseks, varustab nahka niiskusega terve päeva jooksul.

Näokreemi ainulaadne koostis suurendab naha võimet säilitada optimaalset niiskustaset. Sisaldab ainulaadseid koostisaineid – aaloe želeed, nahka mõjutavaid aminohappeid ja niiskust siduvaid sahhariide.

Suurendab näonaha niiskustaset. Euroopas läbiviidud kliinilised katsed näitasid naha niiskustaseme tõusu isegi neli tundi pärast näokreemi kasutamist.
Toode on valmistatud Šveitsis.

Näokreem sisaldab ehtsat avokaadoõli, mis koosmõjus naha enda rasvadega aitab naha niiskustaset säilitada.

Lisaks on koostises järgmiseid taimse päritoluga koostisaineid: apelsiniõietõmmis, silmarohu Euphrasia officinalis tõmmis, luuderohu Hedera helix L. tõmmis, mandlitõmmis.

Kreem on vees lahustuv, säilitab naha loomuliku pH-väärtuse ja hooldab nahka.

Diskreetne lõhn, mis kaob kohe pärast kreemi kasutamist. Toode mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob isikupärase väga õrna lõhna. Sel viisil ei häiri see sinu lemmikparfüümi lõhna.

Niisutav näokreem toimib hooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle neljandal sammul ja on mõeldud kuiva ning normaalse naha jaoks.

Nutriance Synergy Cycle on viiest sammust koosnev nahahooldusprogramm, mille käigus iga sammu toime põhineb eelmisel sammul kasutatud hooldusvahendite toimele ja valmistab nahka ette järgmisel sammul kasutatavate vahendite
toimimiseks. Neljas samm muudab naha puhtaks ja säravaks.

100 ml

Kokku sobivad tooted
Kollageenkreem Anti-Aging Collagen Cream

Anti-Aging Collagen Cream puhul on kliiniliselt testitud ja tõestatud, et toode vähendab kortsude ja joonte teket näonahal, kuna sisaldab niisutavaid aineid: hüdroelastiini, mükopolüsahhariidi ja ehtsat šveitsi kollageeni.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,40 €
Näopuhastuspiim Refreshing Facial Cleanser 1

Refreshing Facial Cleanser 1, mis on ette nähtud kuiva ja normaalse naha puhastamiseks. Sisaldab valitud taimse päritoluga koostisaineid, tänu millele aitab nahas luua noorele nahale iseloomulikku niiskuse tasakaalu. Nahk jääb puhas, niiske ja siidine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
19,85 €
Öökreem, Moisturizing Night Formula

Moisturizing Night Formula, mis niisutab nahka ka magamise ajal, mil sinu nahk uueneb tänu kreemi koostises olevatele toitainetele. Öökreem hoiab ära niiskuse kao ja varustab nahka niiskuse ja toitainetega, nii et ärkad sileda, puhanud ja siidise nahaga.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,40 €
Seebivaba tahke pesuvahend

Gentle Cleansing Bar on ainulaadne tahke puhastusaine, millel on kõik sellised omadused, millest tahaks vaid unistada: puhastab õrnalt, tekitab rohkelt vahtu ja sisaldab 32% niisutavaid toimeaineid. Seebivaba koostis ei ärrita nahka, seega sobib tundliku naha jaoks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
15,90 €
Toonik Refining Toner 1

Refining Toner 1, mis on ette nähtud kuiva ja normaalse naha puhastamiseks, eemaldab viimased mustusejäljed.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,05 €