Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €

NeLife pakub puhtaimat E-vitamiini koos mitmete eelistega. Täiuslik E-vitamiinide perekond, milles on kõik tokoferoolid ja tokotrienoolid esindatud looduslikul kujul.
NeoLife on väga pühendunud loomulikkusele - toidulisandid, mida pakutakse on valmistatud viisil nagu nad esinevad looduses.

Inimese toiduahelas ei eksisteeri alfa-tokoferool kunagi üksi, kuigi kahjuks enamikes toidulisandites, mida pakutakse, see nii on.
NeoLife naturaalne E- vitamiin koosneb hoolega valitud looduslikust nisuiduõlist, mis sisaldab kõiki tokoferoole. Sellesse on koondatud kõik E-vitamiini kasulikud küljed: tokoferoolid ja tokotrienoolid esindatuna just sellises vahekorras, nagu neid ka looduses leidub. Lisaks neile on preparaadis veel teisi toitaineid, mis toidus E-vitamiiniga alati koos esinevad ja teda omalt poolt täiendavad.

Lähteallikaks on täisväärtuslik naturaalne nisuiduõli.


Sünteetilist E-vitamiini toodetakse petrokemikaalidest, NeoLife naturaalne E-vitamiin on aga toodetud looduslikust nisuiduõlist, kui põhikomponendist.

See töötlemata, külmpressimismeetodil valmistatud õli on parim, mida tänapäeva tehnoloogia suudab toota. Samuti tagab see, et igas NeoLife E-vitamiini kapslis on olemas kõik looduses esinevad E-vitamiini toitained. Lisaks eelnevale on lisatud tootele spetsiaalselt välja valitud ja puhast, 100% liselt naturaalset E vitamiinisegu, kus d-alfatokoferoolisisaldus on suhteliselt madal, kuid kus on rohkesti beeta-, gamma- ja deltatokoferoole ning kõiki tokotrienoole.

Külmpressimine ja teraviljalipiidide esktraheerimisprotsess annab tootele maksimaalse värskuse ja potentsiaali. 

Tõhus, täiesti looduslik alfatokoferooli kontsentrat optimeerib rakkude jõudmist. NeoLife`i 100% looduslik alfatokoferooli konstentraat sisaldab 10mg kvaliteetset E-vitamiini ühes kapslis. Sellest ülipuhtast toidulisandist saavad rakud E-vitamiini kergesti omandataval ja kasutataval viisil. 

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli. Kõige rikkam E-vitamiini poolest.

Sisaldab kõiki E-vitamiine. Annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

Kõrge kvaliteet. Nisuiduõli on üks tähtsamaid E-vitamiini allikaid.

Ühest kapslist saab 10 mg E-vitamiini.

Toode on kapslites, mida on kerge alla neelata.

Nisuiduõli 683 mg
E-vitamiin 10 mg

Külmpressitud nisuiduõli, želatiin, niiskusesäilitaja: glütserool; tokoferoolikontsentraat (tokoferoolide segu, sojaõli), E-vitamiin (d-alfa-tokoferool (soja), päevalilleõli).

100 kapslit

Soovituslik kogus 1 kapsel päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Kokku sobivad tooted
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Lõheõli, Omega-3 Salmon Oil

NeoLife puhas ja naturaalne Omega-3 lõheõli preparaat aitab toetada rasvhapete ning veres sisalduvate lipiidide tervislikku tasakaalu. Kolm kapslit annavad paraja koguse omega-3, mis vastab toore lõhe portsjonile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,80 €
Omega-3 Salmon Oil Plus

Omega-3 Salmon Oil Plus on puhas ja tõhus toode, mis tagab iga päev vajalikus koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappe saamise.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
32,50 €