Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Omega-3 Salmon Oil Plus

Omega-3 Salmon Oil Plus on puhas ja tõhus toode, mis tagab iga päev vajalikus koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappe saamise.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
32,50 €

Ammusest ajast on teada ning tõestatud, et oomega-3 rasvhapped etendavad olulist osa inimese toitumises. Eriti põhjalikult on uuritud kahte kalaõlis esinevat rasvhapet – EPA (eikosapenaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape).

Lisaks juba mainitud EPA-le ja DHA-le, mille roll meie tervisliku toitumise osana on leidnud jätkuvalt kinnitust, on tänapäeval tuvastatud terve perekond oomega-3 rasvhappeid, mis koosneb kokku kaheksast liikmest. Teaduslikud uurimused kinnitavad ka nende olulisust meie tervisliku toitumise osana.

See toitumises ülioluline oomega-3 rasvhapete kett algab ALA-ga (alfalinoleenhape) ja lõppeb DHA-ga (dokosaheksaeenhape) ning nende vahele jääb kuus väga olulist lüli. Igal lüli täidab unikaalset rolli inimese biokeemias ning kõik koos moodustavad nad inimese toitumist toetava sünergia. 

Euroopa rahvuslikud terviseorganistasioonid soovitavad täiskasvanutel oma hea tervise tagamiseks tarbida 2-3 portsjonit kala nädalas. Tihtilugu süüakse kala aga vähem ja harva on tarbimine soovitatud tasemel. Väga suur hulk inimesi ei saa nädalate, vahel lausa kuude kaupa toiduga vajalikke oomega-3 rasvhappeid.

Rääkimata faktist, et paljud kalad on keskkonnasaaste tõttu kahtlase toiteväärtusega. Suisa irooniliselt kõlab soovitus lapseootel naistele, kelle oomega-3 rasvhapete vajadus on suurenenud, mitte tarbida Läänemere kala üle 1 portsjoni nädalas – põhjuseks keskkonnasaastatus.  

Omega-3 Salmon Oil Plus pakub suurepärast lahendust võimalikule oomega-3 rasvhapete alatarbimisele. See on puhas ja tõhus toode, mis tagab iga päev vajalikus koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappe saamise.

Esimene selletüübiline toidulisand, mida tarbides saad kõiki kaheksat inimesele vajalikku oomega-3 rasvhapet piisavas koguses.

Omega-3 Salmon Oil Plus põhineb puhtal looduslikul lõheõlil, mis on üks rikkalikumaid looduses esinevaid oomega-3 rasvhapete allikaid. 

Sisaldab UHPO3 rasvhappeid –Ultra High Potency Omega-3 fatty acids— NeoLife eksklusiivne tehnoloogia, mis tagab tervisele kasulike oomega-3 rasvhapete standardse taseme, võimendades, stabiliseerides ja säilitades samal ajal kõiki loodusliku lõheõli häid omadusi.  

Kasutatud on “molekulaarse diferentseerimise” tehnoloogiat, mis võimaldab selekteerida sellistest looduslikest oomega-3 rasvhapete allikatest nagu tuunikala, sardiinid ja anšoovised välja parimad molekulid ning vähendada (või suisa elimineerida) selliste hulka, mille omadused on kehvemad.

Ohutu tarbida, ei sisalda toksiine. Inimtoiduks kasutatakse ainult parimaid, kõige kvaliteetsemaid ja täiesti terveid kalu ning kõiki neid kontrollitakse rohkem kui 200 erineva võimaliku saasteaine esinemise suhtes, mille lubatud esinemisprotsent on NULL. 

Ei soovitata inimestele, kellel on mingil põhjusel nõrgenenud vere hüübimine.

Salmon Oil Plusi iga 3-kapsli suurune portsjon sisaldab 460 mg EPA-d, 480 mg DHA-d, 50 mg DPA-d ja 80 mg teiste oomega-3 rasvhapete segu.  

Uued, väiksemad kapslid – kergem neelata. Ei sisalda varjatud kujul A- ega D-vitamiini.

Omega-3 Salmon Oil Plus kliiniliste testide tulemused.


Hiljuti viidi läbi 8-nädalane test, mille käigus täiendati inimeste toidusedelit Omega-3 Plus toidulisandiga, et uurida selle mõju rakkudele. Tulemused tõestavad, et GNLD Omega-3 Plus on kõrge biosaadavusega ja organismi poolt täielikult omastatav, kasulik südamele ning tasakaalustab oomega-3 ja oomega-6 rasvhapete taset.

 

Rasvad Omega-3 rasvhapped 1,069 g (3 kapslis), millest EPA 0,460 g, DHA 0,480 g, DPA 0,050 g, muud Omega-3 rasvad 0,080 g (stearidoonhape, eikosatrieenhape, eikosatetraeenhape, heneikosapentaeenhape, alfalinoleenhape)

Lõheõli (kala) ja oomega-3 rasvhapete konsentraat (tuunikala, sardiin ja anšoovis) (kala) (67,52%), želatiin, glütseriin, sojaletsitiin.

90 kapslit

Soovituslik kogus 3 kapslit päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Lõheõli, Omega-3 Salmon Oil

NeoLife puhas ja naturaalne Omega-3 lõheõli preparaat aitab toetada rasvhapete ning veres sisalduvate lipiidide tervislikku tasakaalu. Kolm kapslit annavad paraja koguse omega-3, mis vastab toore lõhe portsjonile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,80 €
Kokku sobivad tooted
Nisuiduõli, Wheat Germ Oil + Vitamin E

Ehtne külmalt pressitud nisuiduõli, mis on rikkaim E-vitamiini poolest. Sisaldab kogu E-vitamiinide perekonda, annab tokoferoole ja tokotrienoole looduslikul kujul.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,70 €