Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Pesupulber G1

G1 efektiivsed koostisained tungivad ka kõige sitkemasse mustusesse ja "tirivad" selle pestavast riidest lahti. Lahjad aluselised ühendid on need, mis mustusest jagu saavad. Kui mustus on eraldatud, tuleb seda takistada kinni jäämast teiste pestavate riiedeesemete külge. G1 sisaldab aineid, mis seovad mustust pesuveega kuni loputamiseni.

Kaubamärk: Golden
Ühik: tk
54,50 €

On juba ammu teada, et riidest on raske mustust eemaldada. Mustusemolekulidel tundub olevat kalduvus klammerduda kiudude külge ning panna vastu eraldamiskatsetele. Siin saab abi G1-st.

G1 pesupulbri
 efektiivsed koostisained tungivad ka kõige sitkemasse mustusesse ja "tirivad" selle pestavast riidest lahti. Lahjad aluselised ühendid on need, mis mustusest jagu saavad. Kui mustus on eraldatud, tuleb seda takistada kinni jäämast teiste pestavate riiedeesemete külge.

G1 sisaldab aineid, mis seovad mustust pesuveega kuni loputamiseni. G1-s on ka aineid, mis kaitsevad pesumasina metallosi roostetamise eest. G1-s olev naatriumperboraat mõjub väga tõhusalt sitkematele plekkidele ja seda ka madalal veetemperatuuril tänu teisele koostisainele. Koos optiliste värviergastitega muudavad need kaks viimatimainitud ainet valge pesu valgemaks ja värvilise pesu värvid erksamaks. G1 ei kogune kiududesse ega põhjusta korduval pesemisel riide kollakaks muutumist. 

Kontsentreeritud. Pesemiseks kulub korraga vähe pesupulbrit.

Mõjub erinevatel temperatuuridel. Toode on nii välja töötatud, et ta sobiks kasutamiseks laias temperatuurivahemikus.

Eemaldab tõhusalt paljusid erinevaid plekke, ka selliseid, mida tavaliselt on raske ära saada.

Kerge välja loputada. Pulbri kerge välja loputumine on kriitiline tegur, ennetamaks kõiksugu allergiaid ja muid immunsusega seotud terviseprobleeme. Pesu on sisuliselt puhas vaid siis, kui kangakiudude vahel pole kübetki pulbrit ning lõhnabuketi nimeks on “puhas pesu”.  Silmadega nähtav puhtus on vaid pool tõde.

Vähene doseerimine annab mitu võitu.

Otsene võit sinu rahakotile.

G1 pesupulber on müügis ainult 5 kg pakina. Ja selle hinnalipiku nägemine paneb esmalt kukalt kratsima.

Lihtne arvutus teeb siiski tuju paremaks, kuna pesukordade arvuga jagamisel tuleb ühe masinatäie pesu pesemise uskumatult soodne.

Kui näed G1 pesupulbri mõõtelusikat (mitte -koppa), siis mõistad, kust tuleb kokkuvõtlikult soodne hind.

Kuna G1 pesupuber sisaldab ka veepehmendajaid, siis hinnavõrdlust tehes võta konkurendi valemisse ka Calgonit (või muu sarnane toode).

Kaudne võit sulle ja keskkonnale.

Vähese doseerimise tõttu satub tagasi loodusesse kordades vähem kodukeemiat. Kuna G1 pesupulber on fosfaadivaba, siis selle kahjuliku ühendi pärast ei pea sina südant valutama.

Just fosfaat on peasüüdlane selles, et meie järvede ja jõgede ökosüsteemid on rikutud. Looduse hea tervis on osaliselt ka sinu kätes. Pea seda meeles tulevaste põlvede pärast.

Ka sinu kodune keskkond mõjutab kõigi kohalviibijate tervist rohkem, kui sa arvata oskad. Pesupulbril on sealjuures peaosa mängida.

Mõtle ise, puutud ju regulaarselt pestava kangaga kokku ööpäevaringselt. Olgu siis linade vahel või rõivaid kandes.

Mugavusvõit on pealekauba.

Kui oled esimese G1 pesupulbri lõpuni tarbinud, siis alles avastad, et varem sai ju üsna tihti poekotte koormatud pesupulbri pakkidega.

G1 pulber kestab uskumatult kaua. Sõltuvalt pere suurusest ja elustiilist piisab ühest pakist ligikaudu aastaks.

Toode sisaldab muuhulgas: 5-15% ulatuses: tseoliite, anioonseid pindaktiivseid aineid, hapnikupõhiseid pleegitusaineid; alla 5%: seepi, mitteioonilisi pindaktiivseid aineid, polü- karboksülaate, fosfonaate; Lisaks: parfüümi (limoneen), optilisi valgendeid, ensüüme. Kasutatava pesemisleotise pH väärtus: u. 10.5

5 kg

Doseerimisjuhend on tabelina toodud paki tagaküljel. Sõltuvalt vee karedusest tuleb pulbrit rohkem või vähem kasutada, kuid keskmiselt saab pakist 160 pesukorda.

Kontsentreeritud koostis võimaldab vähest doseerimist, mis teeb ühe pesukorra hinna vägagi soodsaks.

Kokku sobivad tooted
Pesupehmendaja Soft

Soft teeb pesu pehmeks, värskelt lõhnavaks, kõrvaldab staatilise elektri ja muudab rõivad kergesti triigitavaks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
16,00 €
Vedelseep LDC

Golden LDC on universaalne ja pehmetoimeline käte, nõude ja rõivaste pesuvahend. LDC-d võib kasutada nõude- ja köögimasinate pesuks, erinevate õrnade tööpindade pesuks ja samuti peseb LDC puhtaks tundlikust materjalist riideesemed ja villased džemprid ning annab neile pehmuse ja hea lõhna.

,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
17,20 €