Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Põhitoitained, Pro Vitality Plus

ProVitality Plus sisaldab tooteid: Tre-en-en täisterakontsentraat, Carotenoid Complex, Omega-3 Salmon Oil Plus ja Essential Vitamin & Mineral Complex - sisaldab 18 eluolulist vitamiini ja mineraalainet, täisterast saadud lipiide ja steroole, puu- ja köögiviljadest pärinevaid karotenoide ning kalast saadud oomega-3 rasvhappeid.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: kompl
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
51,00 €

Pro Vitality Plus tootepakett võimaldab põhitoitainete abil tervise tugevdamist, täiustades oma igapäevast toitumist. Seda proaktiivselt ehk ennetades probleeme, mida ebatervislik toitumine võib põhjustada.

Selline pakett “leiutati” ühel lihtsal põhjusel. Nimelt on inimesel, kes alles avastab enda jaoks toidulisandeid, esmaseks küsimuseks, et “millest ma peaksin alustama?” või “millised on kõige tähtsamad toitained?”

Nüüd on lihtne vastus olemas – alusta ProVitaalsus paketist.

GNLD teadlased tegid uustulnukale asja võimalikult arusaadavaks. Lisaks nelja tähtsaima toidulisandi kokku pakendamisele vormistati nende ümber tootepakend, mis on ülevaatlikuks infomaterjaliks.

Toitumispüramiidi põhjal on “puust ja punaselt” lahti seletatud, et miks on selles paketis olevad tooted vundamendiks heale tervisele.

On mõeldud ka moodsas ühiskonnas toimetava inimese mugavusele – karbis on 30 kotikest nelja erineva toidulisandiga, mida on mugav tasku pista ja kuhu iganes kaasa võtta. Siis ei jää peale kiiret ärilõunat sinu organism millestki ilma. Klaas vett, toitained põske ja elu läheb edasi.

Iga pakike sisaldab:
1 kapsel Tre-en-eni
1 kapsel Carotenoid Complexi
1 kapsel Omega-3 Salmon Oil Plusi
1 tablett Essential Vitamin & Mineral Complexi

Millised on tähtsaimad toitained?


Toitumispüramiidi vundamendiks on täisteravili. Selles toiduainegrupis on kõige suurem puudus just täistera rasvhapetest, mis peaksid tagama rakkude ainevahetuse. Selle probleemi leevendamiseks on paketti lisatud täisterakontsentraat Tre-en-en, millesse on külmpressitult lisatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest pärinevad lipiidid ja steroolid.

Teine oluline toidulisand, Carotenoid Complex, täiendab värskete puu- ja köögiviljade gruppi. On teada, et inimesed ei tarbi kaugeltki nii palju aedvilju, kui hea tervise tagamiseks on vaja. Carotenoid Complex sisaldab 15 erinevat karotinoidi, mis tugevate antioksüdantidena kaitsevad organismi ja tõstavad oluliselt selle immuunsustaset.

Tervisliku toitumise lahutamatuks koostisosaks on kvaliteetsed valgud ja niiöelda head rasvad. Just viimaste osas esineb inimeste toidusedelis tõsiseid puudujääke. Suurepäraseks heade rasvade allikaks on teatud kalaliigid. Neid tooraineks kasutades on loodud toidulisand Omega-3 Plus. Omega-3 rasvade kättesaadavus kindlustab korras südame-veresoonkonna ning on vajalik mitmete muude keha funktsioonide toimimiseks, alates liigestest ja lõpetades mäluga.

Essential Vitamin & Mineral Complex
Üle 50 aastane kogemus tootega Formula IV loob võimaluse kompenseerida 18 eluolulise vitamiini-mineraali seguga puudujääke igapäevamenüüs. Toode nimega Multi on eraldi saadaval e-poes.

Testi oma vitaalsustaset.


GNLD on koostanud lihtsa ankeedi (anonüümne), kus 5-palli süsteemis küsimustele vastates saad teada olulist infot oma toitumise ja enesetunde kohta. Siis tead, mida ja kui palju parandama peaksid.

Tee test siin

TRE-EN-EN® • Riisiklii-, soja- ja nisuiduõli toidulisand: riisikliiõli, sojaõli, nisuiduõli, želatiin, niiskusesäilitaja: glütserool E422; stabilisaator: meevaha E901; riisikliipulber, nisuidupulber, toiduvärv: titaandioksiid E171; antioksüdant: tokoferoolikontsentraat (soja) E306, toiduvärv: klorofülliini vasekompleks E141.

OMEGA-3 SALMON OIL PLUS: lõheõli ja oomega-3 rasvhapete kontsentraat (tuunikala, sardiin ja anšoovis), želatiin, glütserool E422, sojaletsitiin.

CAROTENOID COMPLEX: želatiin, karotenoidisegu (porgandiõliekstrakt, paprika, tomat, spinat, päevalilleöli), oliivõli, niiskusesäilitaja: glütserool E422; stabilisaator: meevaha E901; puuvilja segu (maasikapulber, aprikoosipulber, virsikupulber, maisitärklis, paksendaja: pektiin), letsitiin, antioksüdant (D-alfa-tokoferool (soja), päevalilleõli), toiduvärv: raudoksiid E172.

ESSENTIAL VITAMIN & MINERAL COMPLEX: stabilisaator: mikrokristalne tselluloos E460; tsinkglükonaat, L-askorbiinhape, merevetikapulber, stabilisaator: karboksümetüültselluloos E466; mangaanglükonaat, raud(II)fumaraat, E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülatsetaat (soja)), nikotiinamiid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos E464; kuivpärm, sojavalk, sojaletsitiin, paakumisvastane aine: amorfne ränidioksiid E551; vaseglükonaat, retinüülpalmitaat, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad E470; kaltsium-D-pantotenaat, glütserool E422; püridoksiinhüdrokloriid, ergokaltsiferool, riboflaviin, tiamiinmononitraat, B12 vitamiin (tsüanokobalamiin, mannitool), kroom(III)kloriid, toiduvärv: klorofülliini vasekompleks E141, titaandioksiid E171; pteroüülmonoglutamiinhape, naatriumseleniit.

30 pakikest, milles igaühes on 4 erinevat toidulisandit

Soovituslik kogus 1 pakike päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Antioksüdandid, Carotenoid Complex

Carotenoid Complex on esimene toode, mis pakub täiuslikus valikus optimaalse koguse puu- ja aedviljades sisalduvaid karotinoide. Iga üksik kapsel sisaldab optimaalses koguses fütotoitaineid karotenoididerikastest puu- ja juurviljadest. Eksklusiivset karotinoidirikast segukontsentraati toodetakse tervetest tomatitest, porganditest, spinatist, punasest paprikast, maasikatest, aprikoosidest ja virsikutest ning lisatakse puhast oliiviõli.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
54,90 €
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Lõheõli, Omega-3 Salmon Oil

NeoLife puhas ja naturaalne Omega-3 lõheõli preparaat aitab toetada rasvhapete ning veres sisalduvate lipiidide tervislikku tasakaalu. Kolm kapslit annavad paraja koguse omega-3, mis vastab toore lõhe portsjonile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
28,80 €
Multivitamiin, Formula IV Plus

Formula IV Plus on laiaspektriline toidulisand, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole. Rauavaba koostis.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
37,50 €
Omega-3 Salmon Oil Plus

Omega-3 Salmon Oil Plus on puhas ja tõhus toode, mis tagab iga päev vajalikus koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappe saamise.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
32,50 €
Tre-en-en täistera rasvhapped

TRE-EN-EN® Grain Concentrates koos eksklusiivse teraviljaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Lipiidid ja steroolid on hädavajalikud tervetele rakkudele. Ilma nendeta võib raku membraan muutuda läbitungimatuks ning toitained ei jõua sinna sisse ning jääkained ei saa omakorda välja.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,10 €
Multi, vitamiinid ja mineraalid

Multi on toidulisand, mis annab organismile päevase polüvitamiini- ja mineraaliannuse, mida on organismile vaja rakkude hea seisundi jaoks. Koostisainete sünergia korvab toitumises esineda võivaid puudujääke.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
18,70 €