Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Toniseeriv ürdijook, Aloe Vera Plus

Aloe Vera Plus ühendab puhtast aaloe geelist saadud mahla ning ürdisegu mustast teest, žen-ženist ja kummelist koos loodusliku sidruni maitsega. Tulemuseks on täiuslik värskendav jook, mis toniseerib ja mõjub hästi soolestikule.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,00 €

Ligikaudu 4000 aastat on kogu maailmas aaloed kasutatud loomuliku lisana nii tervise eest hoolitsemisel kui kaaloe vera iluvahendites.

Aloe Vera toetab tervist ja head väljanägemist. Seda ei peeta küll otseselt ravimiks, aga tervendava efekti tõttu kasvab populaarsus järjepidevalt.

NeoLife Aloe Vera Plus sisaldab lisaks aaloe mahlale ka spetsiaalset ürdisegu mustast teest, žen-ženist ja kummelist ning on loodusliku sidruni maitsega.

Aloe Vera Plus on tõeliselt eksklusiivne jook, mis annab sulle nii palju energiat, et suudaksid kõik päevaks esitatud väljakutsed vastu võtta.

Miks eelistada Aloe Vera Plus`i?

  • Võrratu aaloemahl. Selles tootes kasutatud aaloemahl vastab organisatsiooni International Aloe Science Council  kõikidele nõudmistele. International Aloe Science Council on Ühendriikide tööstusettevõtete ühendus, mis seab norme aaloetoodetele.

  • ”Vaid želee”-protsess. Aaloelehtedest puhta želee eraldamiseks lõigatakse lehed hoolikalt lahti.

  • Sisaldab NeoLife spetsiaalset ürditee segu, mis koosneb teest, žen-žennist, kummelist ja sidrunist. Selle teesegu ülesandeks on jooki energeetiliselt rikastada ja maitsestada.

  • Jook, mis tagab stabiilse veresuhkrutaseme. See on magustatud fruktoosiga, mis annab kiiresti rohkelt energiat.

  •  Suurepärane naturaalne aroom. Heamaitseline aaloeželee, aromaatne ravimtaimetee segu, naturaalne sidrun koos teiste naturaalsete magusainetega loovad üheskoos eriliselt hea maitse.

  • Ainult 13 kalorit 50 ml annuses.

  • Aloiinivaba. Joogi valmistamisel kasutatav aaloeželee ei sisalda aaloes sisalduvat mõruainet aloiini.

Madala glükeemilise indeksiga maitsev jook.


NeoLife Aloe Vera Plus on magustatud fruktoosiga stabiilse veresuhkrutaseme tagamiseks ja see annab kiiresti rohkesti energiat. Sellesse on lisatud vaid veidi suhkrut: toode sisaldab fruktoosi ja vähesel määral lihtsuhkruid ehk  monosahhariide, mida esineb aaloetaimes looduslikult (aaloes on rohkem mannoosi kui glükoosi).

Aloe Vera Plus  sisaldab vaid 13 kalorit 50 ml annuses. See hulk ei stimuleeri eriti insuliini tootmist organismis. Naturaalne sidruniaroom, aaloemahla hea maitse ja värskendav ravimtaimesegu teevad sellest ühtekokku suurepärase joogi!

Tooraineks puhas kõrgkvaliteetne aaloemahl.


Aloe Vera Plus jook on valmistatud hoolikalt väljatöötatud meetodi abil, et pakkuda kvaliteetset aaloemahla.
Kasutatud on ainult valitud 60-90 cm pikkusi lehti Aloe barbadensis Miller liigi taimedelt. Pärast lehtede puhastamist
need fileeritakse, pääsemaks ligi mahlakate lehtede sisule – puhtale želeele.

Aaloe polüsahhariidid säilivad protseduuri käigus rikkumatutena, nende lagunemist peaaegu ei toimu.
Aaloe mahlale lisatakse sidrunhapet selle stabiliseerimiseks ja väike kogus bensoehapet säilitusainena, et toode säiliks paremini eriti pärast pudeli avamist.

Nimelt ilma säilitusaineta halveneb joogi naturaalne aroom kiiresti. Bensoehape läbib organisimi ainevahetuse  samamoodi kui tema naturaalsetest allikatest saadav sõsaraine.

Bensoehapet esineb looduses näiteks marjades. Loodus on ise moodustanud marjades bensoehapet, et kaitsta neid bakterite mõju eest.

Pitsike päevas on piisav.


Aloe Vera Plus tarbimisel profülaktilistel eesmärkidel, et hoida korras seedeelundkonda ja tõsta üldist toonust, piisab vaid 50 ml päevas.

Oluline on siinjuures meeles pidada, et vastupidiselt teistele toidulisanditele, mida tuleks võtta peale sööki, on Aloe Vera Plus`i pitsike vaja ära juua enne toidu tarbimist. Seda seepärast, et tühja soolestiku korral on selle toime läbi limaskestade tõhusam. NB! Enne kasutamist loksutada.

Kogused päevadoosis antud 100 ml kohta
Energia 117 kJ (28 kcal)
Naatrium 3,6 mg
Rasvad 0 g
Süsivesikud 6,8 g
Valgud 0,02 g

Gaseeritud vesi, aloe vera želee (40%), fruktoos, ürditeetee segu (tee ekstrakt, ženšenni ekstrakt, kummeli ekstrakt), happesuse regulaator (sidrunhape), säilitusaine (naatriumbensonaat), looduslik sidruni maitseaine.

Säilitamine kuivas ja jahedas, avatud pudelit hoida külmikus.

1 liiter

Soovituslik kogus 50-100 ml päevas (RDA). Enne kasutamist loksutada.


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Sarnased tooted
Joodav toiduessents, Tre

Tré on bioaktiivne toiduekstrakt, segu kolmest tervisele kõige suuremat positiivset mõju avaldavast looduslikust koostisainest: granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest teest. Lisaks on selles Inflox-marjasegu, millele on toime tõhustamiseks lisatud resveratrooli ja alfa-lipoehapet. Magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
38,20 €
Kokku sobivad tooted
Piimhappebakterid, Acidophilus Plus

Acidophilus Plus`is on kokku saanud kasulike bakterite mõjujõud ja kõrgtehnoloogia. See tagab, et viis miljardit elusorganismi jäävad ellu mao happelises keskkonnas ja jõuavad seedekulglasse, kus nende tõhus toime mõjule pääseb.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
36,70 €