Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Tre-en-en täistera rasvhapped

TRE-EN-EN® Grain Concentrates koos eksklusiivse teraviljaseguga, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Lipiidid ja steroolid on hädavajalikud tervetele rakkudele. Ilma nendeta võib raku membraan muutuda läbitungimatuks ning toitained ei jõua sinna sisse ning jääkained ei saa omakorda välja.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,10 €

Keegi ei kahtle selles, et täisteravilja söömine on tervisele kasulik. See toiduainegrupp peaks moodustama lõviosa sinu igapäevamenüüst.

Täisteravilja peetakse kasulikuks ennekõike mitmete mineraalainete, vitamiinide ja kiudainete sisalduse tõttu. Vähem teada on fakt, et tegelikult vajavad keharakud ka täistera rasvhappeid – lipiide, steroole ning muid häid rasvu. Ja just nende rasvhapete kättesaadavus ongi tänapäeval suurimaks probleemiks.

Need olulised täistera rasvhapped eemaldatakse toidu töötlemisel ehk terade koorimisel. Paraku just terade kattekihis, ogades ja libledes on tähtsaimad toitained.

Töötlemise tulemusel jääb järele vaid väheväärtuslik valge riis ja rafineeritud jahu. Isegi täisteraleiba süües on kasutegur osaline, kuna selles olevad terad on kooritud pikema säilivusaja nimel.

Rakkude ainevahetus.

raku ainevahetus
Lipiidid ja steroolid on tervise seisukohast olulised seetõttu, et need on rakumembraanide ehitusmaterjaliks. Kui toidus on vajalikke rasvhappeid vähe, siis on rakkude ainevahetus pärsitud.

Rakumembraanide läbilaskvus on kriitilise tähtsusega, kuna sellest sõltub toitainete sissepääs rakku ja jääkainete väljumine. Energiatootmine toimib ju raku sees, seega organismi energiatase on otseses sõltuvuses rakumembraani toimimisest.

Mis kasu on kõikvõimalike muude toitainete manustamisest, kui need ei pääse rakku sisse? Täistera rasvhapped peaks seega olema esikohal, et tagada tervisliku toitumise maksimaalne efektiivsus.

Kui rakkude ainevahetuse probleem muutub krooniliseks, siis ladestub neisse toksilisi jääkaineid, mille tulemusel rakud haigestuvad ja muutuvad apaatseteks.

Pole vist vaja öeldagi, et sina oled täpselt sama terve, kui sinu rakudki. Õigemini sina oledki rakkude kogum.

Suurim kasutegur on energia.


Rakkude normaalset ainevahetust tunnetad sa ennekõike energiataseme järgi. Kui asjad on korras, siis ei ole sa pidevalt väsinud ega jõuetu.

Tänapäeval on kiire elutempoga kaasnev üleväsimuse sündroom saanud justkui loomulikuks nähtuseks. Siiski ei maksa arvata, et põhjus on vaid suures töökoormuses.

Pigem ei pöörata rabelemise käigus piisavalt tähelepanu tasakaalustatud toitumisele või jäetakse söögikordi üldse vahele.

Seda halenaljakat olukorda võiks võrrelda rallisõiduga, kus üleforsseeritud mootoriga autosse valatakse solk-kütust või jäetakse sootuks tankimata. Selge see, et poodiumikohale siis ei sõida, vaid lõpetad peagi nukralt teeservas.

Revolutsiooniline toode Tre-en-en.


NeoLife poolt juba 1958. aastal loodud Tre-en-en oli maailmas esimene taimse päritoluga toidulisand. See toode on tänase päevani patendiga kaitstud, mis tagab selle unikaalsuse.

Täisterakontsentraat Tre-en-en varustab sinu rakke teraviljaseguga, mis on külmpressimise teel saadud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest.

Selles toidulisandis on taimse päritoluga lipiide, omega-6 ja omega-3 rasvhappeid (linool- ja linoleenhape) ning ka taimseid steroole nagu beeta-sitosterool, gamma-orisanool, stigmasterool, kampesterool ja oktakosanool.

Neid kõiki toitaineid vajab organism rakkude normaalseks talitluseks. Seega on Tre-en-en hea tervise alustalaks.

Tre-en-en sisaldab ka looduslikku E-vitamiini, seda peamiselt selleks, et kaitsta taimse päritoluga toitaineid riknemise eest. Rasvhapete säilivuse tagab ka õhukindlalt suletud želatiinkapsel.

Kogused päevadoosis ehk 3 kapslis
Energia 81,6 kJ (19,5 kcal)
Küllastunud rasvhapped 0,372 g
Linoleenhape 0,072 g
Linoolhape 0,648 g
Monoküllastumata rasvhapped 0,528 g
Polüküllastumata rasvhapped 1,023 g
Rasvad 2,028 g
Süsivesikud 0,006 g
Valgud 0,36 g

Riisikliiõli, sojaõli, nisuiduõli, želatiin, niiskusesäilitaja: glütserool E422; stabilisaator: meevaha E901; riisikliipulber, nisuidupulber, toiduvärvid: titaandioksiid E171, klorofülliini vasekompleks E141; antioksüdant (tokoferoolisegu (soja)).

120 kapslit

Soovituslik kogus 1-3 kapslit päevas (RDA)


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

Kokku sobivad tooted
Formula IV

Rohkem kui ainult multivitamiin. Ainulaadne vorm, mis sisaldab toitaineühendeid, mineraalaineid, vitamiine, proteiine, lipiide (steroole). Annab kehale tähtsamaid vees ja rasvas lahustuvaid vitamiine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,80 €
Multivitamiin, Formula IV Plus

Formula IV Plus on laiaspektriline toidulisand, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning raku optimaalseks toitumiseks tähtsaid lipiide ja steroole. Rauavaba koostis.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
37,50 €
Põhitoitained, Pro Vitality Plus

ProVitality Plus sisaldab tooteid: Tre-en-en täisterakontsentraat, Carotenoid Complex, Omega-3 Salmon Oil Plus ja Essential Vitamin & Mineral Complex - sisaldab 18 eluolulist vitamiini ja mineraalainet, täisterast saadud lipiide ja steroole, puu- ja köögiviljadest pärinevaid karotenoide ning kalast saadud oomega-3 rasvhappeid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
51,00 €