Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Valgujook, NutriShake

NutriShake on naturaalne ja toitev jook, mis sobib tarbimiseks kogu perele. NutirShake varustab rakke optimaalselt toitainetega, sisaldades valke, liit-süsivesikuid ja rasva õiges vahekorras ning kõiki 22 aminohapet, mis osalevad inimese toitumises.

Kaubamärk: NeoLife
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
58,30 €
Maitse:

Maitsev NutriShake on naturaalne ja toitev jook, mis sobib tarbimiseks kogu perele. NutriShake varustab rakke optimaalselt toitainetega, sisaldades valke, süsivesikuid ja rasva õiges vahekorras, ning kõiki 22 aminohapet, mis osalevad inimese toitumises.

Vahele jäetud toidukorrad, kiirtoidust koosnev menüü või vähendatud kalorsusega dieet võivad viia vastupanuvõime ja elujõulisuse languseni. Soovitavas vahekorras valkude ja süsivesikute tarbimine pakub stabiilset energiataset ja hoiab  ära magusaisu või toidukordade vahel näksimise.

Inimesed, kellel on keskmisest kõrgemad energiavajadused: lapsed, füüsiliselt aktiivsed või stressiolukorras inimesed,  vajavad kõrgkvaliteetset “kütust”. Organismi vajaduste katmiseks vajatakse parima kvaliteediga valku ja tasakaalustatud kombinatisooni liht- ja liitsüsivesikutest.

Miks NeoLife NutriShake?

  • Maitsev! Täiuslik eine joogi kujul, mis maitseb kogu perele.

  • Valmib lihtsalt ja kiiresti. Lisaks piimale võib toote valmistada mahla või veega.proteiinijook

  • Neli hõrku maitset: vanilje-, šokolaadi-, maasika- ja kohvimaitseline

  • Eriti kõrge kvaliteediga valgud. Tootel on teaduslike katsetega tõestatud kõrge Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score (PDCAAS) -näitaja, mis teeb sellest suurepärase valguallika.

  • Täiuslik valk, sisaldades õiges suhtes kõiki 22 inimesele olulist aminohapet. NeoLife ainulaadne menetlus Protogard Process tagab kõrge PDCAAS-väärtuse (üle 1,0).

  • ”Glükeemiliselt tasakaalus” – annab kiiret ja kauakestvat energiat.

  • Ühest piimaga segatud portsjonist saab kätte poole päevasest kaltsiumivajadusest.

  •  Vähe rasva, vähe kolesterooli.

Tippkvaliteetne valk rakkude uuendamiseks ja parandamiseks.


NutriShake’i ainuladne koostis põhineb ”täiuslikel” valguallikatel, nagu kaseiinidel ehk piimavalkudel.
NutriShake’i imenduvust tõhustab NeoLife eksklusiivne menetlusviis Protogard Process.

Tänu nimetatud menetelmale on NutriShake’i PDCAAS- väärtus suurem kui 1,0 – mis on erakordselt kõrge näitaja! Lisaks sellele sisaldab NutriShake toitumise seisukohalt tähtsat 22 aminohapet, k.a. kõiki asendamatuid aminohappeid.

NutriShake – süsivesikuid rakukütuseks.


Organismi põhiliseks energiaallikaks on süsivesikud, mida leidub kõiges taimset päritolu toidus (ka piimatoodetes).
Taimed valmistavad süsivesikuid süsihappegaasist ja veest. Organism lõhustab süsivesikud taas eelpoolnimetatud  kaheks aineks ja kasutab ära neid ühendava energia.

Lihtsüsivesikud on toiduainetes leiduvad lihtsuhkrud nagu fruktoos, glükoos, maltoos ja laktoos. Lihtsüsivesikud
seeduvad kiiresti imendudes vereringlusesse.

Kogused päevadoosis ehk 20 grammis
Energia 74 kcal (313 kJ)
Kaltsium 160 mg
Rasvad 0,7 g
Süsivesikud 5,6 g
Valgud 11,3 g

Piimavalk (27,1 %), puuviljasuhkur (26,2 %), isoleeritud sojavalk (24,4 %), vadakuvalk (11,2 %), sojaletsitiinpulber (3,5%), paksendajad: guarkummi (3,5 %) (E412), lõhna-ja maitseained (2,2 %), kaltsiumfosfaat (1,4 %), paakumisvastane aine: ränidioksiid (0,5 %) (E551), magustaja: atsesulfaam K (0,06 %) (E950).

Soovituslik kogus 1 pakike päevas (RDA)

Lisa ühe paki sisu (20 g) klaasile (200 ml) külmale madala rasvasisaldusega piimale. Sega hoolikalt.


RDA on äraelamiseks, hea tervise tagab ODI

RDA (Recommended Daily Amount) on selline kogus vitamiine ja mineraale, mille puhul keskmisel tervel inimesel ei teki nimetatud toitainete defitsiiti. Teisisõnu on RDA minimaalne soovitatud kogus haiguste vältimiseks.

Toitumisteadlaste hinnangul on hea enesetunde ja tugeva tervise tagamiseks vaja süüa oluliselt suuremaid koguseid mineraale ja vitamiine. Selleks on võetud kasutusele termin ODI (Optimal Daily Intake).

Mitmed uurimused näitavad, et tegelikkuses ei söö inimesed piisavalt tervislikult, et saada igapäevaselt kätte soovitatud koguses (RDA) vitamiine ja mineraale. Selle tagajärjeks on krooniliste ja viiruslike haiguste kasvav levik.

Mis siis veel rääkida optimaalsest päevasest annusest (ODI). Selle tohutu lünga täitmiseks soovitusliku ja tegeliku vahel ongi suurepäraseks lahenduseks looduslikud toidulisandid.

Nobeli preemia laureaat Linus Pauling on öelnud: “Mingi vitamiini RDA pole see kogus, mis enamikule meist parima tervise tagab. RDA on arvestuslik kogus, mida inimene vajab selleks, et ei tekiks selle vitamiini puudust. Kuid parima tervise tagamiseks peaksid päevaannused olema mitu korda suuremad kui RDA“.

20 pakikest (20 g/tk), kokku 400 g

Sarnased tooted
NeoLife Shake, vaniljemaitseline

NeoLife Shake on tervislik ja maitsev toidukorda asendav kokteil, mis pakub tasakaalustatud valke, kiudaineid ning olulisi vitamiine ja mineraalaineid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
62,60 €
Kokku sobivad tooted
NeoLife Bar energiabatoon, puuviljad/pähklid

NeoLife Bar on maitsev, toitev ning täiesti looduslik batoon nälja kustutamiseks. See on vahepala, mis sobib igal ajal kogu perele. Tervislik vahepala aitab hoida söögiisu kontrolli all ning aitab kaasa edukale kaalukontrolli programmis osalemisele.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
45,20 €
NeoLife tee

NeoLife Tea on unikaalne kombinatsioon hoolikalt valitud rohelisest, mustast ja valgest teest ning looduslikust kofeiinist. Sisaldab ženženni, pehme väänkelluka ja kuldjuure ekstrakte. See loob kohese heaolutunde ja annab energiat.

,   Tarneaeg: 2 tööpäeva
33,60 €