Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Osta NeoLife-st laohinnaga

Püsitarbijana on osta lihtsam ja kasulikum.

Loe lähemalt

Telli korraga rohkem, sest...
kõik e-poe ostud alates summast 65 € on transporditasuta.

Kõik NeoLife tooted on tagatud 100%-lise rahulolugarantiiga.

See tähendab, et klient võib ostetud toote kuni pooleni ära tarbides ja tulemusega mitterahuldudes saada kogu raha tagasi.
Selleks pöördu toote edasimüüja poole.

Kaalukontroll

Kaalukontroll

Tervislik kaalu langetamine.

Kaalu langetamine on võimalik mitmel viisil, kuid mõistlik on seda teha vaid tervislikult. Kõiksugu mono- ja kiirdieedid võivad küll lühiajalist tulemust anda, aga reeglina viib see organismi tasakaalust välja ning optimaalne kaal ei jää püsima.

NeoLife kaalukontrolli programm põhineb inimese loomulikul toitumisvajadusel, tagades organismile kõik vajalikud toitained.

Oluline on teada, et vitamiinide-mineraalidega valgukokteilid on täisväärtuslikud ja inimorganismile bioloogiliselt sobivad.

Nende tarbimine programmi käigus aitab hoida veresuhkru taset kontrolli all ning lülitab organismi ainevahetuse rasvapõletuse režiimile.

NeoLife kaaluprogrammi abil tekivad õiged toitumisharjumused, mida jätkuvalt järgides võib jäädagi oma ideaalkaalu juurde püsima. Positiivne on see, et programmi läbides ei pea tundma nälga, vaid pigem on tegu, et harjutada end viis korda päevas sööma.

Põhimõtteliselt võib organismi rasvapõletust võrrelda ahjuga, mis vajab samuti pidevalt kütmist, et tuli ikka põleks.

Hea tervise tagamiseks on kaalu langetamine vaid üks vajalik kriteerium.
NeoLife kaalukontrolli programm toimib ka paljude teiste tervisenäitajate normaliseerimisel, näiteks kolesteroolitase, metabolism, energiatootmine, vererõhk ja loomulikult veresuhkru tase.

Ülekaalulisus on globaalne terviseprobleem.


Arstid kogu maailmas peavad liiglihavust terviseriskiks, mis on saavutanud globaalse mastaabi. Ülekaaluliste inimeste hulk maailmas on kasvanud juba 1,1 miljardile ja see suureneb pidevalt. Täiskasvanud elanikkonnast põhjamaades on 40-60% ülekaalulised.

Domineeriv kaalus juurdevõtmise põhjus on see, et süüakse rohkem kaloreid, kui ära kulutada jõutakse. Enamik inimestest elab nooruses aktiivset elu, kuid aja jooksul aktiivustase langeb.

Istuv töö, tänapäevased mugavusteenused, ajapuudus ning vähene huvi tervisespordi vastu soodustavad kilode kuhjumist. Eluaastate lisandudes ja aktiivsuse langedes aeglustub ka ainevahetus.

Kehakaalu suurenemist soodustab ka toidu lihtne kättesaadavus moodsas ühiskonnas. Hästivarustatud toidukauplused pakuvad tarbijatele lugematuid valikuvõimalusi.

Ajapuudusest tingituna valivad paljud inimesed rohkesti suhkrut, soola ja rasva sisaldavaid poolfabrikaate. Ja seda oma tervise ning täisväärtusliku toitumise arvelt.

Mitmed kiirtoidukohad meelitavad kliente einetega, mis on komplekteeritud ebatervislikust toidust. Kui tagatipuks osta veel koduteel poest mingeid kulinaariatooteid ja valmistoite, siis ongi kõik tervisekatastroofi komponendid koos.

Tõsine oht tervisele.


Ülekaalulisus põhjustab tõsiseid füüsilisi ja psüühilisi terviseriske. Sõltumata sellest, kas ülekilod on kogunenud tasapisi aastate jooksul või oled liigse kaaluga võidelnud kogu oma teadliku elu, kujutab ülekaal alati ohtu tervisele.

Lisaks füüsilise tervise probleemidele satub löögi alla ka inimese enesehinnang. On keeruline olla enesega rahul, kui isiklik välimus on vastumeelne. Samuti on raskendatud tegelemine mitmete hobidega, kuna füüsiliselt lihtsalt ei jaksa.

Õpi oma keha tundma.


Kilod tavatsevad märkamatult ja tasahilju koguneda, kui tarbitav toiduenergia püsib vajadusest suuremana. Väheliikuva elustiili tõttu suureneb kehakaal kümne aasta jooksul hõlpsasti viie- või enama kilo võrra. Paljud inimesed on oma organismi harjutanud toitu tarbima viisil, mis viib paratamatult kilode kuhjumiseni.

Valides toiduaineid, mida peetakse üldjuhul tervislikeks, kuid mis sisaldavad rohkesti suhkrut või tärklist (kiireid süsivesikuid), allutatakse organism “mäestikuraja efektile”.

Selle all mõeldakse kontrollimatut glükeemilist reaktsiooni, mida põhjustab veresuhkru taseme kõikumise päeva jooksul üles-alla.

 

Glükoos – kahe teraga mõõk.


Eduka kaalukontrolli tagamiseks peab teadma, kuidas organism toodab, kasutab ja kontrollib glükoosi (veresuhkrut).
Ühest küljest on glükoos oluline tegur organismi tervise seisukohalt, teisalt aga on see potentsiaalne tervise vaenlane.

Glükoos on keskne süsivesiku energiaühik, mis kulgeb vereringluses rakkudeni. Kui glükoosi hulk püsib veres pikka aega liialt kõrge, võib see halvimal juhul kahjustada vereringesüsteemi.

Kui veresuhkru tase ületab teatud piiri, asub organism seda kiiresti langetama. Selle protsessi käigus eritub verre insuliini, mis langetab suhkru taset veres.

Glükeemiline tõkis ja tervis.


Kui tead, kuidas organism reageerib süsivesikutele, siis reguleerides võimaluste piires glükeemilist reaktsiooni, võid saavutada palju eeliseid.

Toit, mille glükeemiline indeks on madal, tõstab veresuhkru taset mõõdukalt ja sellisel juhul ka eritub verre vähem insuliini.

On huvitav, et madalama glükeemilise indeksiga toiduained muudetakse ka glükoosiks aeglasemalt. Samuti imenduvad need vereringesse aeglasemalt, varustades organismi energiaga kauem.

Kui insuliini eritus väheneb, püsivad veresuhkru näitajad turvalistes piirides ja suhkur eraldub verest pika aja vältel. Selle tulemusena püsib täiskõhutunne kauem.

Insuliini lõks.


On ka teine põhjus, miks peaks kaalu langetamise käigus toidu glükeemilist indeksit jälgima. See on põhiliselt seotud glükeemilise reaktsiooni teisejärguliste mõjudega.

Tugeva glükeemilise reaktsiooni puhul ületab veresuhkru näitaja normi piiri, mida valvavad organismi biokeemilised valvurid. Turvalist veresuhkru taset ületades, eritab organism (pankreas) selle ohjamiseks insuliini.

Vere suhkrutaseme tõustes liiga kõrgele (hüperglükeemia) ja langedes liiga madalale (hüpoglükeemia) mitmeid kordi päevas, on organism pidevas häireseisundis ja on sunnitud insuliini eritama peaaegu vahetpidamata. See omakorda lähetab kahesuguseid signaale.

1. Esmalt asub organism ladustama rasva. Glükoosi insuliini abil verest välja tõrjudes peab ju sellega midagi peale hakkama. Üleliigne glükoos ehk tarvitamata energia muudetaksegi rasvaks ja ladustatakse.

2. Peatub olemasoleva rasvavaru kasutamine energiaallikana. Veresuhkru taseme tõustes ja rasva talletamise signaalide tugevnedes mõistab organism, et energiat pole juurde vaja. Selle tulemusena rasvapõletamise mehhanism seiskub.

Kujuta ette, et sinu organism on justkui ladu, kuhu tuleb pidevalt kaupa rohkem sisse, kui seda välja läheb. Kui selline protsess ei peatu, pole laoruumil muud võimalust kui laieneda – sinu kehamõõtude arvel.

Sama mudeli kordudes päevade, nädalate, kuude ja aastate kaupa, harjub organism rasva ladustamisega. Muud võimalust lihtsalt pole.

Võta süsivesikud range kontrolli alla.


Suur osa sinu lemmiktoitudest võib sisaldada organismi insuliinieritust stimuleerivaid süsivesikuid. Tihti peetakse neid ka kasulikeks toiduaineteks.

Valge riis, saiatooted, ahjukartulid ja makaronitooted põhjustavad tugeva glükeemilise reaktsiooni, sest neil on kõrge glükeemiline indeks.

Teisalt jällegi need süsivesikud, mis insuliinitootmist märkimisväärselt ei suurenda, aitavad organismil säilitada ühtlast veresuhkru taset, ilma tugevat glükeemilist reaktsiooni põhjustamata.

Süsivesikud on siiski hädavajalikud.

Aju, närvisüsteem ja lihased saavad energiat veresuhkrust ehk glükoosist. Organism toodab suurema osa vajaminevast glükoosist ise süsivesikutest, mida toiduna tarbime.

Enamik inimesi sööb siiski tunduvalt rohkem süsivesikuid, kui normaalse veresuhkru taseme säilitamiseks vaja. Füüsiliselt tervel täiskasvanul on veres umbes 5 grammi glükoosi (u. 1 teelusikatäis). Võrdle seda ühes karastusjoogi pudelis sisalduva 40 grammi suhkruga, mis ületab normi 8-kordselt.

Kontrolli end NeoLife kaaluprogrammi abiga.


GNLD Teaduslik Konsultatiivnõukogu (SAB) ja Global Science Network (GSN) on välja töötanud tõhusa kaalukontrolli programmi, mis põhineb teaduslikel uurimistöödel organismi võimest kasutada ja varuda energiat.

NeoLife kaaluprogramm (põhineb GR2 Control tehnoloogial) on tõestatud toimega abivahend, mis aitab sinu organismil toitaineid efektiivselt ära kasutada.

Programmis rakendatakse informatsiooni organismi glükeemilisest tõkisest, mis on energia kasutamise seisukohalt määrava tähtsusega.

Nimetus “GR2 Control” tuleneb sõnadest Glycemic Response Control. Astendaja 2 sümboliseerib neid kahte olulist tervislikku eelist, mida madala glükeemilise indeksiga toiduainete tarbimine võimaldab.

NeoLife kaaluprogramm õpetab sind tervislikult toituma, tänu millele organism saab optimaalsel hulgal tarvilikke toitaineid ning on võimeline neid efektiivselt ära kasutama.

See kaalukontrolliprogramm on turvaline tee tervislike toitumisharjumuste omandamise ja ideaalkaalu saavutamise suunas.

Programm põhineb organismi loomulikel lahjumismehhanismidel. Aidates vältida insuliinilõksu sattumist, käivitub rasvade põletamise protsess ning organism lõpetab rasva ladustamise.

Kui sinu organism harjub toiduga, mis maksimeerib selle võimet toiduenergiat ära kasutada, muutub sinu keha justkui rasvapõletusmasinaks. See aitab sul säilitada sobivat kaalu ja head tervislikku vormi kogu ülejäänud eluks.

Enne praktikat omanda teooria.


NeoLife kaaluprogramm on ennekõike õige toitumise õppeprogramm, mis samas sisaldab ka praktilisi abivahendeid.

Selle edukas läbimine kindlustab optimaalse kehakaalu säilimise seetõttu, et omandatud teadmised ja harjumused jäävad alles.

Programmi abil tulemuste saavutamiseks on juhendmaterjalid sama tähtsal kohal, kui toitainekokteilid. Abivahendiks on ka salemispäevik ning valgukokteilide segamiseks mõeldud šeiker.

  

 

Kehamassi indeksi (KMI) määramine.

Sinu pikkuse ja kehakaalu põhjal teaduslikult paikapandud indeksi abil saad teada, et kas oled ala- või ülekaaluline või mahud normaalkaalu piiridesse. 

Indeksi määramiseks kliki SIIA


Kui soovid personaalset nõustamist või tahad kuulda kaaluprogrammi kasutuskogemusest, siis kirjuta mulle: ranno@tervislikkus.ee

 

Tootegrupi tooted
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
NeoLife Shake, marjamaitseline

NeoLife Shake on tervislik ja maitsev toidukorda asendav kokteil, mis pakub tasakaalustatud valke, kiudaineid ning olulisi vitamiine ja mineraalaineid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
62,60 €
NeoLife Shake, šokolaadimaitseline

NeoLife Shake on tervislik ja maitsev toidukorda asendav kokteil, mis pakub tasakaalustatud valke, kiudaineid ning olulisi vitamiine ja mineraalaineid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
62,60 €
NeoLife Shake, vaniljemaitseline

NeoLife Shake on tervislik ja maitsev toidukorda asendav kokteil, mis pakub tasakaalustatud valke, kiudaineid ning olulisi vitamiine ja mineraalaineid.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
62,60 €
NeoLife Bar energiabatoon, puuviljad/pähklid

NeoLife Bar on maitsev, toitev ning täiesti looduslik batoon nälja kustutamiseks. See on vahepala, mis sobib igal ajal kogu perele. Tervislik vahepala aitab hoida söögiisu kontrolli all ning aitab kaasa edukale kaalukontrolli programmis osalemisele.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
45,20 €
NeoLife Bar energiabatoon, tume šok./maapähklivõi

NeoLife Bar on maitsev, toitev ning täiesti looduslik batoon nälja kustutamiseks. See on vahepala, mis sobib igal ajal kogu perele. Tervislik vahepala aitab hoida söögiisu kontrolli all ning aitab kaasa edukale kaalukontrolli programmis osalemisele.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
45,20 €
Valgukokteili šeiker

NeoLife Shake segamispudel on loodud mugavaks valgukokteili valmistamiseks ja selle kiireks tarvitamiseks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
4,00 €
NeoLife tee

NeoLife Tea on unikaalne kombinatsioon hoolikalt valitud rohelisest, mustast ja valgest teest ning looduslikust kofeiinist. Sisaldab ženženni, pehme väänkelluka ja kuldjuure ekstrakte. See loob kohese heaolutunde ja annab energiat.

,   Tarneaeg: 2 tööpäeva
33,60 €