Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Osta NeoLife-st laohinnaga

Püsitarbijana on osta lihtsam ja kasulikum.

Loe lähemalt

Telli korraga rohkem, sest...
kõik e-poe ostud alates summast 65 € on transporditasuta.

Kõik NeoLife tooted on tagatud 100%-lise rahulolugarantiiga.

See tähendab, et klient võib ostetud toote kuni pooleni ära tarbides ja tulemusega mitterahuldudes saada kogu raha tagasi.
Selleks pöördu toote edasimüüja poole.

Nahahooldus

UUS NUTRIANCE ORGANIC on teaduspõhiselt loodud meretaimedel põhinev orgaaniline nahahooldustoodete sari. Tutvustav video SIIN

Vananemisvastane rakke aktiveeriv süsteem kasutab kolme lihtsa sammuga Nutriance Organic’u sünergilisi omadusi, et vähendada enneaegse vananemise märke.

AGE DEFYING CELL ACTIVATING SYSTEM:

Samm 1: Puhastamine
Puhasta ja ahenda poore, nahka seejuures kuivatamata.

Samm 2: Tasakaalustamine ja turgutamine
Taasta normaalne pH tase, puhasta poore ning paranda naha tekstuuri ja jumet.

Samm 3: Elavdamine ja toitmine
Elavda stressis nahka, tugevda loomulikku kaitset vananemise vastu ning uuenda rakke, et taastada naha nooruslik välimus.


Meretaimed pärinevad Prantsusmaalt, Bretagne'is asuvast Moléne saarestiku kaitstud biosfäärist, mis on tuntud oma erakordse merevetikate külluse, puhta merevee, mineraalsoolade ja mikroelementide poolest.

Nende unikaalsete meretaimede nahka kaitsvaid ja toitvaid omadusi täiendab lai valik teisi looduslikke taimseid koostisosi.

Sari on valminud juhtivate nahahooldusekspertide, merebioloogide ning mainekate Prantsusmaal asuvate uurimis- ja dermatoloogiakeskuste koostöös.

 

 

Lae alla EcoCert PDF

 

 

* Sertifitseeritud orgaaniline toode
* Ei ole testitud loomade peal
* 100% vegan
* Ei tekita komedoone
* Ei sisalda parabeene


 

Näohoolduse sari Nutriance Synergy Cycle.

Varem või hiljem jõuame kõik tõdemuseni, et meie välimus ilmutab vananemise märke. Kuigi see on loomulik protsess, võivad seda kiirendada mitmed tegurid. Elustiil ja ümbritsev keskkond on neist peamised.

Naha vananemist mõjutavad ka oksüdeerumisprotsessi käigus tekkivad vabad radikaalid ja ultraviolettkiirgus.
Nende probleemide eest saab end kaitsta tõhusate nahahooldustoodetega.
nutriance synergy cycle

Nutriance tootesari on spetsiaalselt loodud selleks, et ära hoida mitmeid vananemise märke.

Parimate Šveitsi teadlaste käe all välja töötatud Nutriance Synergy Cycle sisaldab looduslikke nahahooldustooteid, mis toimivad sünergiliselt noorusliku naha tervise nimel.

Tootesarja kuuluvad viis toodet hooldavad nahka täiuslikult – puhastab, koorib, toniseerib, niisutab ja kaitseb.

Iga toote toime põhineb eelneval sammul ja valmistab nahka ette järgmise hooldusvahendi jaoks.

Looduslik ihu- ja juuksehooldus.

GNLD ihuhooldussarja kuuluvad sellised tooted nagu vanni- ja dušigeelaaloe veera geel ning käte- ja ihukreem.

Juuste eest aitavad hoolitseda Mild šampoon õrnadele/töödeldud juustele ja Rich šampoon normaalsetele juustele. Peale pesu teeb juuksed kergelt kammitavaks ja kauniks hooldav juuksepalsam.
 

Nutriance noorusliku naha heaks.

nahkVananemise vastu võitlemine on suur äri. Inimesed tahavad tänapäeval välja näha ilusad ja nooruslikud. Miljonid mehed ja naised kogu maailmas seisavad lootusrikkalt kosmeetikatarvete lettide ees, et leida lahendust vananemise vastu. Kosmeetikatoodete müük on kasvanud enneolematule tasemele.

Inimesed proovivad üht toodet teise järel, et aga nooremad välja näha. Arenenud ühiskonna vananemise trend on teinud nahahooldusvahendite tootmisest miljardi(te)äri.

Selles ilumaalimas lööb kaasa ka Nutriance. Pakkudes lahendust nähtavate vananemismärkide vastu töötamiseks ei unustata ka naha tervislikku heaolu.
Nutriance ongi see, mida otsivad inimesed kogu maailmas.

Vananemine on loomulik nähtus.

Meeldib see meile või mitte, kuid iga päevaga muutuvad inimesed vanemaks. Vananemine on loomulik nähtus, kuid selle nähtavaid märke kiirendavad eluviis, keskkonna mõju ja eriti oksüdeerumisprotsessid.

Kui oma naha eest hoolitsedes kasutada head nahahooldussarja, võib ära hoida mitmete vananemismärkide ilmumist ja nii justkui vananemisele vastu tegutseda.

Viimastel aastatel on tehtud palju uuringuid, et teada saada, kuidas nahk vananeb. Nüüdseks on teada, et võti naha vananemise vastu seisneb nahas toimuvaid muutuste piduradamises. Et takistada vastavaid protsesse, tuleb nahka hooldada, noorendada ja kaitsta.

Nutriance Synergy Cycle teeb kahtlemata kõike seda. See ühendab kõiki edusamme, mida teadus viimasel ajal nahahoolduse alal on teinud, aidates ära hoida naha enneaegse vananemise märke. Nutriance mõjutab positiivselt neid protsesse, mis põhjustavad nahas nähtavaid vananemise märke, võimaldades kauem säilitada oma noorusliku sära.

Nutriance taga on tipptasemel teadus ja tehnoloogia.


Nutriance tootesarja puhul kehtib vaid parim. Selle tagamiseks valis GNLD Scientific Advisory Board – Teaduslik Konsultatiivnõukogu – toodete arendamisel koostööpartneriteks juhtivad Šveitsi teadlased. Tulemusena sündis tipptasemel nahahooldusprogramm, mis sisaldab endas kaasaegse teadusliku uurimistöö saavutusi ja tööstusliku tehnoloogia alast asjatundlikkust kõrgeimal tasemel.

GNLD on tunnustatud toidulisandite alal, seetõttu sai sarja nimeks Nutriance (nutrition – toitumine ingl. keeles), et viidata toitumise saavutustele ka nahahoolduses. GNLD on ühendanud looduse, teaduse ja nahahooldusmeetodid üheks jõuliseks tervikuks ja loonud nahahooldusprogrammi, mis on 21. sajandi vääriline.

Nutriance nahahooldustooted on rikkad taimse päritoluga koostisainete poolest. Iga toode omaette esindab absoluutset maailmataset, kuid 5-astmelise tsüklina (Nutriance Synergy Cycle) kasutades on nende koostoime veelgi parem, andes maksimaalselt hea tulemuse.

On tehtud palju kliinilisi katseid, et tõestada Nutriance imelist toimet ja tõhusust. Kogu tootevalikut on katsetatud ja dermatoloogiliste testidega läbi kontrollitud, mille kinnitas tõsiasja, et tooted on töötavad tõhusalt nähtavatele vananemismärkidele vastu. Nutriance tooted annavad juba 10 päevaga selge tulemuse.

Kõige aluseks on Nutriance Synergy Cycle.


Nutriance nahahoooldusprogrammi "mootoriks" on Nutriance Synergy Cycle: täiuslik 5-astmeline programm, mis aitab nahal kauem noorena püsida. Igal tootel on oma spetsiifilised omadused ja kõik nad töötavad suurepäraselt koos tsüklis. Sel moel saavutab parima tulemuse.

Igal tootel on tsüklis oma kindel ülesanne. Eelnev toode toimib järgmise toote mõju ettevalmistavalt ning iga järgnev toode tugevdab eelmise toote toimet.

On teada tõde, et tervik on tugevam kui selle osad üksikuna. See tähendab seda, et kogumõju on suurem, kui erinevate toodete toimed kokkuliidetult. Seega viis sammu tsüklisNutriance Synergy Cycle ei anna lõpptulemuseks mitte 1 + 1 + 1 + 1 + 1, vaid rohkem kui 5 ehk 5+

Seda nimetataksegi sünergiaks ehk koosmõjuks ja mida pikemat aega Nutriance tooteid kasutada, seda suuremaks kasvab ka ”pluss”.

Niisiis on teaduslikult tõestatud, et Nutriance:

 • taastab naha noorusliku struktuuri

 • kaitseb nahka keskkonnamõjude eest

 • võitleb vananemise märkide vastu

Nutriance pakub tervislikku ja toimivat lahendust noorusliku naha heaks.

Nutriance kolm peamist eelist.


Kaubanduses ja otsemüügis on tuhandeid nahahooldusvahendeid, nende seas ka Nutriance. Mille poolest Nutriance teistest erineb? Miks just Nutriance töötab vananemisele vastu? 

Nahahooldusprogrammil Nutriance on kolm tähtsat eelist on:

1. Tooted sisaldavad spetsiaalselt valitud taimetõmmiseid.

2. Nutriance sari on antioksüdeeriva toimega.

3. Aktiivne rakutoime mehhanism ACR (Activated Cellular Response)


Alljärgnevas kirjeldame siintoodud eeliseid täpsemalt.

1. Spetsiaalselt valitud taimetõmmised.


Kõik Nutriance nahapuhastusvahendid, näoveed ja niisutavad kreemid sisaldavad hoolikalt valitud taimse päritoluga koostisaineid, mis vastavad täpselt nahatüübile. Iga loodusliku koostisaine valikul on lähtutud sellest, et aidata nahal saavutada ja säilitada ideaalset nooruslikku niiskuse-lipiidide tasakaalu. Naha niiskusetaseme mõjutamiseks kasutatavad taimsed tõmmised aitavad nahal tõhusamalt säilitada niiskust, mida nahk ise toodab. Kui niiskusetase tõuseb, on nahk siledam ja näeb ilusam välja. Poorid, jooned ja kortsud muutuvad väiksemaks, sellest ka naha siledam väljanägemine.

 • Kuiva ja normaalse naha jaoks loodud tooted sisaldavad apelsiniõite tõmmist, silmarohutõmmist, luuderohu- ja mandlitõmmist, mis ergutavad lipiidide teket.

 • Rasvase ja segatüüpi naha jaoks mõeldud toodetes on järgmised taimsed koostisained: virgiinia nõiapähklipuu tõmmis, tedremarani-salviatõmmis ja ameerika tamme koore tõmmis. Need koostisained vähendavad lipiidide teket nahas.

2. Antioksüdatiivne kaitse.


Nutriance tooted pakuvad tugevat antioksüdatiivset kaitset. Naha koostises on tähtsal kohal elastiini- ja kollageenikiud. Need moodustavad naha elastse struktuuri ja tänu neile on nahk sile ja prink. Oksüdeerumine hävitab nahas elastiini ja kollageeni, vähendades naha elastsust. Nahk muutub siis kortsuliseks ja pole enam sile.

 • Peale antud nahatüübile spetsiaalselt valitud taimetõmmiste sisaldavad Nutriance nahahooldustooted ka tugevatoimelist ürdisegu, mis toimib antioksüdeerivalt ja kaitseb UV-kiirte vananemist kiirendava toime eest: rohelise tee ja päevakübaratõmmist.

  Kõik sarja tooted sisaldavad rikkalikult antioksüdeerijaid, mida leidub rohelises tees ja kaitsevad naha nooruslikku struktuuri hellalt tänu päevakübara ravivatele omadustele.

 • Antioksüdeerijad toimivad vastu vananemisprotsessidele. Nutriance sisaldab kolme tähtsat antioksüdeeriva toimega vitamiini: A-, C- ja E-vitamiini. Need kaitsevad naha nooruslikku välimust. 

  E-vitamiin on hea kaitsevõimega oksüdeerimise vastu, kaitseb rakkudes ja rakumembraanis olevaid lipiide vabade radikaalide rünnakute eest. 

  Vitamiin C ja sellega seotud ained kaitsevad oksüdeerimise eest rakkude vees lahustuvaid koostisaineid. C-vitamiin on väga tähtis rakkude uuenemiseks ja kollageeni moodustumiseks. 

  Vitamiin A kaitseb oksüdeerimise eest rakkudes sisalduvaid lipiide, ergutab rakkude uuenemist, tugevdab naha struktuuri, tõstab toonust ja suurendab niiskusetaset. 

Vabade radikaalide oksüdeeriv toime on naha kollageenikiududele kahjulik. A-, C- ja E-vitamiin toimivad sellele kahjulikule mõjule vastu.

3. ACR: aktiivne rakutoime.


On teada, et naharakkude uuenemine on loomulik protsess, mis aja jooksul muutub aeglasemaks. GNLD on loonud ainulaadse meetodi rakkude ainevahetuse ergutamiseks. Meetod kasutab rakkude loomulikku uuenemisprotsessi ja varustab rakke põhiliste ainetega, mida on rakkude uuenemisprotsessi aktiviseerumiseks vaja. Seda nimetatakse aktiivse rakutoime meetodiks (ACR: Activated Cellular Response).See on tõeliselt teedrajav meetod nähtavate vananemismärkidega võitlemiseks.

Tunne oma nahka.


Nutriance nahahooldustoodetest on maksimaalseltilus nahk kasu siis, kui teada, mis tüüpi nahk on. Erinevat tüüpi nahal on erinevad vajadused.
On teada neli naha põhitüüpi:

 • Kuiv. Nahk on pingul, sügeleb, nahal on väikesed kortsukesed. Nahk ei tarvitse olla täiesti sile.

 • Normaalne. Nahk ei tundu kuiv ega rasvane, vaid tundub olevat “keskmine”.

 • Segatüüpi. Ninal, otsaesisel ja lõual võib esineda rasvaseid laike, põsed on kuivad

 • Rasvane. Nahas tekib keskmisest rohkem rasu ja see võib põhjustada aknet (vistrikke).

Individuaalsed kõrvalekalded.


Iga nahk on ainulaadne. Igal nahal võivad olla täiesti erinevad vajadused sõltuvalt nahavärvist, elukeskkonnast ja välisteguritest, mis on tingitud aastaaegade vaheldumisest.

GNLD Scientific Advisory Board on Nutriance loomisel neid asjaolusid arvesse võtnud. Nutriance nahahooldusprogramm sisaldab lahendusi, mis vastavad just erinevatele vajadustele.

5-astmeline Nutriance Synergy Cycle.


Nagu eelnevalt kirjeldatud, on iga Nutriance toode loodud toimima koos teiste toodetega, moodustades ühtse mõjuga süsteemi. Täit kasu saab Nutriance süsteemist siis, kui järgida iga Nutriance Synergy Cycle sammu: puhastamine, koorimine, värskendamine, niisutamine ja uuendamine ning kaitse.

1. samm - puhastamine.


Puhasta nägu ja kaela värskendava puhastusvahendiga Refreshing Facial Cleanser või Foaming Gel Cleanser. Nutriance puhastab õrnalt ja tõhusalt, eemaldab rasu, jumestuse ja mustuseosakesed. Nahk muutub puhtaks ja vastuvõtlikuks. Tõhusad puhastusvahendid aitavad nahas luua noorusliku niiskuse ja lipiidide taseme.

Nutriance Foaming Gel Cleanser rikkalik vaht sobib suurepäraselt ka habemeajamisel kasutamiseks. Pärast seda on tunda, et nahk on sile, pehme ja prink.

2. samm - koorimine.


Teine samm on koorimine koorimisvahendiga Purifying Facial Scrub. Koorimine on spetsiaalne nahahooldustoiming, mida on soovitav teha üks kuni kolm korda nädalas, vastavalt nahatüübile. Akne korral ei ole soovitav nahka koorida.

Nahakoorimiskreemi koostises on peen kreeka pähkli koore pulber, mis aitab kaasa loomulikule kuiva pindmise nahakihi eraldumise protsessile, samas kui virgiinia nõiapähklipuu, aaloe ja kummeli ravivad omadused leevendavad ja kaitsevad alusnahka.

Hooldusvahendit Purifying Facial Scrub võib kasutada nii vannis kui ka duši all pestes. On kohe tunda, kuidas nahk muutub suurepäraselt siledaks, kui vanad naharakud eemaldatakse.

3. samm - värskendamine/toniseerimine.


Naha puhastamise protseduuri lõpetab hooldusvahend Refining Toner või Balancing Toner. Tegemist on õrnatoimelise näoveega, mis eemaldab viimased mustusejäägid ja ühtlasi värskendab nahka.

Nutriance näovesi sisaldab valitud taimseid koostisaineid, mis sobivad sinu nahatüübile; lisaks veel rohelist teed ja päevakübarat. Näovesi ahendab poore, nahk omandab kaunima läike. Mõlemat tüüpi näoveed on õrna toimega ega sisalda alkoholi. Näovett võib nahale kanda vatitupsuga ettevaatlike liigutustega. Näovett sobib kasutada ka habemeajamise järel näo puhastamiseks ja värskendamiseks.

4. samm - niisutamine.


Enriching Moisturizer
ja Revitalizing Moisturizer niisutavad nahka ja aitavad nahas luua loomulikku niiskusetaset tänu nende koostises olevatele taimse päritoluga ainetele. Mõlemad niisutuskreemid sisaldavad rohelise tee ekstrakti, mis neutraliseerib vabu radikaale enne kui need jõuavad rakke kahjustada. Lisaks on neis päevakübara- ja aaloetõmmist, mis pehmendavad ja niisutavad nahka. Selle tulemusena on nahk siledam, kortsukesed vähenevad ja nahk näeb noorem välja.

5. samm - uuendamine ja kaitsmine.


GNLD unikaalne toode Renewing Antioxidant Treatment ei sarnane ühegi teise müügil oleva tootega. Selle tootmisel kasutatakse üht GNLD eesrindlikumat avastust nahahoolduses – aktiivset rakutoimet ACR (Activated Cellular Response).

Uurimused näitavad, et aktiivse rakutoime mehhanism noorendab nahka, kaitseb ja töötab vastu vananemisele. See kaitsev kreem toimib seespidiselt ergutades naharakkude ainevahetust. Varsti jõuavad naha pinnale uued naharakud, mis täidavad kortsud ja jooned ning tugevdavad naha niiskuse säilitamise võimet. Nahk toimib nooruslikult ja näeb välja pehme, värske ja nooruslik.

Renewing Antioxidant Treatment sisaldab tugevaid antioksüdeerijaid A-(retinooli), C- ja E-vitamiini. Need ained neutraliseerivad vabu radikaale, mis muudaksid naha enneaegu vanaks. Lisaks sisaldab hooldusvahend rohelise tee ja päevakübaratõmmist, mis toimivad samuti vabu radikaale neutraliseerivalt.

Ainulaadne antioksüdeeriva toimega kreem Renewing Antioxidant Treatment on saadaval vaid GNLD-s. Iga päev, mil seda haruldase toimega kreemi kasutada, annab olulise panuse oma naha tuleviku heaks, seistes vastu naha vananemisele.

Erilised lisatooted.


Lisaks Nutriance Synergy Cycle toodetele on GNLD-l pakkuda veel lisatooteid, mis on mõeldud neile, kes soovivad oma naha kvaliteedile veelgi suuremat tähelepanu ja hoolitsust.

Seebivaba tahke puhastusvahend.


See ainulaadne tahke puhastusvahend on õrnatoimeline Gentle Cleansing Bar, mis kasutamisel tekitab rikkaliku vahu. Väliselt seebilaadne toode sisaldab puhastavaid aineid ja 32% ulatuses niisutavaid koostisosi.

Gentle Cleansing Bar puhastab näo ja keha pehmelt ja tõhusalt. Sobib suurepäraselt tundliku naha puhastamiseks, kuna seebikivi puudumisel ei kuivata nahka.

Toodet jätkub pikaks ajaks. Nahalt on seda kerge maha loputada. Muudab naha puhtaks ja siidiselt pehmeks.

Nahale lisaniiskust.


Hommikuti ja õhtuti nahale lisaniiskuse andmiseks sobib vesipõhine Anti-Ageing Collagen Cream. See toidab nahka hüdroelastiiniga, mükopolüsahhariididega ja kollageeniga. Niisutavalt mõjuvad selles kreemis veel järgmised toimeained: aaloe, kurgitõmmis, skvaleen ja pantenool.

Öine naha niisutamine.


Selleks, et anda oma nahale lisaniiskust öösel magamise ajal, tuleks kasutada öökreemi Moisturizing Night Formula. Olles ise puhkeseisundis, kaitsevad kollageen, elastiin, aaloe veera ja vitamiin A ning E nahka niiskuskadude eest. Ärkamisel on nahk puhanud ja siidiselt pehme.

Tootegrupi tooted
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Aloe Vera Gel

Nutriance Aloe Vera Gel sisaldab rikkalikku segu mitmesugustest looduslikest toimeainetest nagu aaloe, kummel, pärn, rukkilill ja naistepuna. Lisaks veel allantoiini ja saialille, mis toetavad rakkude uuendamist ning B5 provitamiini (pantenool), mis pehmendab nahka.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
14,10 €
Mild Revitalizing Shampoo

Mild Revitalizing Shampoo on mõeldud tundlikule peanahale, kuivadele, õrnadele ja keemiliselt töödeldud juustele.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
11,20 €
Rich Revitalizing Shampoo

Rich Revitalizing Shampoo on mõeldud normaalsetele ja rasvastele juustele. Peseb juuksed põhjalikult, kuid ei muuda juukseid kuivaks tänu sünenergilisele, eriti pehmele ja tõhusale pesuefektile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
11,20 €
Juuksepalsam

Juuksepalsam Enriching Conditioner kinnitub juuksekarvale ning muudab kahjustatud ja kuivad juuksed nooruslikult kauniks. Kaitseb juukseid enne soengusse seadmist ja ka keskkonna kahjustava toime eest.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
10,70 €
Värskendav vanni- ja dušigeel

Refreshing Bath & Shower Gel toimib nahka hooldavalt tänu vastavatele koostisainetele. Pärast pesemist tunned, kui siidiselt pehme on nahk ja kui hästi see lõhnab. Keskkonnasõbralik toode ei sisalda rasva ja seda on kerge nahalt loputada.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
12,80 €
Niisutav käte- ja ihukreem

Nourishing Hand & Body Lotion annab janustele rakkudele vajalikku niiskust, mis muudavad naha pehmeks - nii saad tagasi oma nooruslikult siidise naha.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
12,30 €
Näopuhastuspiim Refreshing Facial Cleanser 1

Refreshing Facial Cleanser 1, mis on ette nähtud kuiva ja normaalse naha puhastamiseks. Sisaldab valitud taimse päritoluga koostisaineid, tänu millele aitab nahas luua noorele nahale iseloomulikku niiskuse tasakaalu. Nahk jääb puhas, niiske ja siidine.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
19,85 €
Näopuhastusgeel Foaming Gel Cleanser 2

Foaming Gel Cleanser 2 (kombineeritud ja rasusele nahale), mille koostises on mitmesuguseid ravimtaimeekstrakte, puhastab mustuse naha pinnalt ja aitab tasakaalustada niiskuse- ja lipiidide taset. Õrnatoimeline vahutav puhastusvahend sobib hästi ka habemeajamisel kasutada. Vähendab naha ärrituvust - nahk muutub siledaks ja pehmeks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
19,85 €
Koorimiskreem Purifying Facial Scrub

Purifying Facial Scrub ergutab nahka, annab nahale sära ja teeb kaunimaks naha struktuuri, eraldades vanad elutud naharakud ja mustuseosakesed, mis sulgevad nahapoorid ja ei lase nahal niiskust saada.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
17,60 €
Toonik Refining Toner 1

Refining Toner 1, mis on ette nähtud kuiva ja normaalse naha puhastamiseks, eemaldab viimased mustusejäljed.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,05 €
Toonik Balancing Toner 2

Toonik Balancing Toner 2 (kombineeritud ja rasusele nahale) eemaldab nahalt viimased mustuse jäägid ja avaldab nahale stimuleerivat toimet. Ei sisalda alkoholi.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
21,05 €
Niisutav näokreem Enriching Moisturizer 1

Enriching Moisturizer 1 on näokreem kuivale ja normaalsele nahale, mis varustab nahka niiskusega kogu päev. See intensiivne niisutav kreem sisaldab valituid taimseid koostisaineid, mis aitavad luua loomulikku niiskuse ja lipiidide tasakaalu.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
22,55 €
Niisutav näokreem Revitalizing Moisturizer 2

Revitalizing Moisturizer 2 on rasvavaba niisutav kreem kombineeritud ja rasusele nahale, mis mõjutab nahas sisalduvaid lipiide, et tagada optimaalne niiskustase. Nahk muutub nooruslikuks ja värskeks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
22,55 €
Kollageenkreem Anti-Aging Collagen Cream

Anti-Aging Collagen Cream puhul on kliiniliselt testitud ja tõestatud, et toode vähendab kortsude ja joonte teket näonahal, kuna sisaldab niisutavaid aineid: hüdroelastiini, mükopolüsahhariidi ja ehtsat šveitsi kollageeni.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,40 €
Öökreem, Moisturizing Night Formula

Moisturizing Night Formula, mis niisutab nahka ka magamise ajal, mil sinu nahk uueneb tänu kreemi koostises olevatele toitainetele. Öökreem hoiab ära niiskuse kao ja varustab nahka niiskuse ja toitainetega, nii et ärkad sileda, puhanud ja siidise nahaga.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
31,40 €
Seebivaba tahke pesuvahend

Gentle Cleansing Bar on ainulaadne tahke puhastusaine, millel on kõik sellised omadused, millest tahaks vaid unistada: puhastab õrnalt, tekitab rohkelt vahtu ja sisaldab 32% niisutavaid toimeaineid. Seebivaba koostis ei ärrita nahka, seega sobib tundliku naha jaoks.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
15,90 €
250 ml pudeli pump

Praktiline lukustiga pump šampooni, palsami ja dušigeeli pudelile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
1,55 €
Balancing Tonic

Orgaaniline näovesi sisaldab merevetika, ženšenni ja hõlmikpuu ekstrakte. Tasakaalustatud pH tasemega koostis niisutab, turgutab ja tõstab naha toonust. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
35,00 €
Cleansing Gel

Puhastav isotooniline koostis, mis sisaldab puhast merevett ning mastikpistaatsia lehe ekstrakti. Eemaldab nahalt mustuse ja vähendab poore. Sobib kombineeritud ja rasusele nahale.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
45,00 €
Cleansing Milk

Pehme ja rahustava toimega siidjas puhastuspiim, mis eemaldab õrnalt mustuse ning niisutab nahka. Rikastatud kaitsvate merevetika ekstraktide ja eeterlike õlidega. Sobib normaalsele ja kuivale nahatüübile.

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
45,00 €