Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

5 viisi talviseks nahahoolduseks.

20.11.2015

Sügise jahedad ja tuulised ilmad ning talvine pakane võivad mõjuda su nahale hukatuslikult. Pimedal hooajal rohkem siseruumides viibides on kuiva õhu käes istumine samuti kurjast.

Kuidas siis hoida naha tervislikku jumet sügis-talvisel perioodil?

5 soovitust, et saaksid nautida talverõõme, minimeerides kuiva naha riski.


1
Tarbi piisavalt vedelikku - juues niisutad nahka seespidiselt. Vesi on selleks väga hea. Või miks mitte kuum NeoLife Tea, et saada sooja ja lisaenergiat.

2 Toimi nagu troopikas ja kreemita niisket nahka kohe peale pesemist. Kasuta Moisturizing Hand  Body Lotion käte ja keha jaoks. Näo ja kaela piirkonnas kasuta Enriching Moisturizer 1, mis sisaldab rohkelt niiskusesäilitajaid.

3 Kaitse ja rahusta. Külma ilmaga kasuta õues kindaid. Näonahka kaitse Renewing Antioxidant Treatment kreemiga, mis sisaldab antioksüdantidena A-, C-, E-vitamiini ja rohelist teed. Ärritunud nahka rahusta jahutava taimse Aloe Vera Gel-iga.

4 Taasta õlid seestpoolt väljapoole oomega-3 rasvhapetega Omega-3 Salmon Oil Plus-ist. Nisuiduõlis sisalduvat E-vitamiini nimetatakse lausa "nahavitamiiniks", seega tarbi julgelt Wheat Germ Oil with Vitamin E.

5 Vaheta tootesarja. Kui muidu kasutad kombineeritud ja rasusele nahale mõeldud kreeme (Nutriance nr 2), siis sügis-talveks vaheta need kuivale ja normaalsele nahale mõeldud kreemide vastu (Nutriance nr 1). Sellega pakud rasketes ilmaoludes nahale lisaniiskust ja pehmendavat toimet.