Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Kasutajate kogemused

"Olen GNLD tooteid kasutanud juba väga pikka aega. Super10 on minu meelest asendamatu, kuid sama võiks öelda ka paljude teiste GNLD toodete kohta. Näiteks Aloe Vera Gel on nii mitmekülgne ja tõhus toode, et kannan seda endaga pidevalt kaasas. Varem ostsin neid tooteid töökaaslase kaudu, kuid nüüd kasutan e-poodi, mis on tunduvalt mugavam ja kiirem variant"

Helen K.

"Kasutan kogu perega GNLD vitamiine pisut üle poole aasta. Kõige suurem kasutegur on näha laste pealt, kuna viirushaigused neile nüüd külge ei hakka. Lasteaiast ja koolist puudumised on jäänud väga harvaks. Ise tunnen rohkem energiat, jaksan ka õhtuti peale tööd lastega tegelemisest rõõmu tunda"

Kadri P.

Loe veel
     

Tarneviisid

E-poe ostudel alates summast 65 € on transport TASUTA. 

                 

Kaup jõuab sinuni 1-2 tööpäeva jooksul.                                                                   
Täpsema info saamiseks helista telefonil 55515955.      

Loe lähemalt
Uued tooted Vaata veel
Koeensüüm Q10

Koeensüüm Q10 (CoQ10, tuntud ka ubikinoonina) on oluline aine, mida leidub sisuliselt kõikide elusolendite kõikides rakkudes. Loomulik CoQ10 tootmine aeglustub meie vananemisega; 50ndaks eluaastaks tihtipeale üle 50%!

NeoLife kasutab kõige kaasaegsemaid biogeenseid tehnoloogiaid, et pakkuda looduslikku, kõrge biosaadavuse ja farmatseutilise puhtusega CoQ10-t, kombineerituna oluliste “partner-toitainetega”.

Tutvustav video on SIIN

,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
44,00 €