Telli e-poest

Super10 kasutamine

LDC kasutamine

Osta NeoLife-st laohinnaga

Püsitarbijana on osta lihtsam ja kasulikum.

Loe lähemalt

Telli korraga rohkem, sest...
kõik e-poe ostud alates summast 65 € on transporditasuta.

Kõik NeoLife tooted on tagatud 100%-lise rahulolugarantiiga.

See tähendab, et klient võib ostetud toote kuni pooleni ära tarbides ja tulemusega mitterahuldudes saada kogu raha tagasi.
Selleks pöördu toote edasimüüja poole.

Ostujuhend

Kuidas tellida?

Tellimine on tehtud Sinu jaoks võimalikult lihtsaks.
(NB! Eelnevalt tuleb luua kasutajakonto ja sisse logida).

1. Kui oled leidnud sobiva toote, siis vajuta nuppu "Lisa korvi". 

2. Seejärel näed ostukorvi vaadet koos toote maksumusega ja võimalusega selle kogust muuta (vajuta "Salvesta koguse muudatused") või hoopis eemaldada. Kui liigud vahepeal mujale (näiteks lugemisvarasse), siis saad ostukorvi lehele naasta paremas ülaservas asuva ostukorvi ikooni kaudu. 

3. Kui ostukorvi lisatud toode on ainus, mida soovid tellida, siis vajuta nuppu "Telli". Kui tahad veel tooteid valida, siis kliki "Jätka ostmist".

4. Kui sul on sooduskupong, siis kirjuta see vastavale väljale ja kliki "Lisa kupong".

5. Vajutades "Telli" nupule avaneb tellija andmete ja tarneviisi valiku lehekülg. Palun täida kõik nõutud väljad, kusjuures kulleri transporti valides peab sisestama ka postiaadressi.

6. Peale tarneviisi valikut näed lehe lõpus tellimuse summat koos transporditasuga. Kui tellitud toodete maksumus ületab 65 eurot, siis on transport tasuta.

7. Kui andmed on korrektsed, siis kinnita tellimus lõplikult vajutades nupule "Telli". Seejärel avaneb lehekülg, kus näed tellimuse numbrit, kuupäeva ja summat. Lisatud on teade selle kohta, et automaatne tellimuse kinnitus laekub Sinu e-mailile. Täiendav kiri saadetakse pisut hiljem, kus on kirjas täpsustatud tarneaeg.

8. Tellimuse eest saab tasuda arve alusel, mis saadetakse koos kinnitusega e-mailile. Soovi korral saad selle avada vajutades "Prindi" nupule. 

Tellimus ongi sooritatud.

Kui sul tekib täiendavaid küsimusi või soovid teha muudatusi tellimuses, siis palun kirjuta aadressile ranno@tervislikkus.ee või helista 555 15955.